9 błędów, których nie możesz popełniać mieszkając z kobietą

Opublikowano Luty 24, 2015 | przez ZP

11016760_1086083618083995_311177829_n

Jesteś zakochanym po uszy gościem, który lada chwila ma zamieszkać ze swoją drugą połówką? Jeśli tak, MUSISZ przeczytać ten tekst. Pokaże ci on jakich błędów nie możesz popełniać podczas wspólnej egzystencji pod jednym dachem.

 Otwarty sedes nie jest uważany przez panie za szczególnie atrakcyjną dekorację łazienki. Bywa za to powodem do piętnastominutowego wykładu, który można w sumie streścić w jednym zdaniu: „Misiu, nie możesz zapominać o desce, to niepoważne”.

Warto korzystać ze zmywarki, gdy jest załadowana jak metro w Warszawie w godzinach szczytu. Kiedy włączysz ją z trzema talerzami na krzyż, wychodzisz w oczach partnerki na gościa, który ma ekologię w głębokim poważaniu.

Kiedy wrócisz z długiego biegania w deszczu, najlepiej zdejmij buty już przed wejściem do mieszkania. Jeśli nie daj Boże zrobisz to co ja, czyli ruszysz na pełnej parze do lodówki po izotonik, to potem czeka cię godzinne szorowanie i odurzanie podłogi. Błoto nie zna słowa wybacz.

Jeśli dziewczyna ma do wyboru: poprzytulać się po pracy z tobą albo ze swoim ukochanym psem, zawsze wybierze czworonoga. Możesz pachnąć najlepszymi perfumami, mieć ciało Adonisa i uśmiech Georga Clooney’a, ale to wszystko nieważne. Kundel jest po prostu numerem 1. Zaakceptuj to albo odejdź.

Nie zagaduje się laski, która dopiero co wstała. Rozdrażniona kobieta potrzebuje minimum trzydziestu minut w łazience dla siebie plus porannej kawy, a nie twoich słów. Nie wierzysz? To obczaj profil „Nie mów do mnie z rana” na fejsie. Lubi go ponad 686 tysięcy ludzi i w zdecydowanej większości nie są to faceci.

Opróżnij kieszenie spodni i bluzek zanim wrzucisz te ciuchy do pralki. Laski bardzo nie lubią kiedy ten sprzęt się psuje – naprawa kosztuje przeważnie około 200 złotych, a poza tym zanim przyjdzie fachowiec, sterta jej brudnych ubrań stanie się wyższa niż Mont Blanc.

Po prysznicu/kąpieli obowiązkowo przetrzyj mopem podłogę łazienki. Jeśli tego nie zrobisz, dziewczyna może się w niej pośliznąć i problem gotowy. W najlepszym wypadku nic się jej nie stanie, ale i tak obrazi się wtedy na ciebie i na tydzień masz szlaban na seks. W najgorszym będzie miała podbite oko, a ty zagwozdkę, jak wyjaśnić zaistniałą sytuację jej mamusi.

Jeśli macie wspólnego laptopa, ZAWSZE pamiętaj o tym, żeby wylogować się z fejsbuka. Raz o tym zapomnisz i dramat gotowy, bo niewinna w twoim przekonaniu rozmowa z koleżanką w oczach partnerki urośnie do rangi planowania gang-bangu za jej plecami.

Kiedy ostatni browar w lodówce należy do niej, kiedy ty akurat wcześniej przyszedłeś z pracy i masz nieodpartą ochotę go wysączyć, nie rób tego. Zmęczona po robocie dziewczyna, podobnie jak ty, marzy tylko i wyłącznie o zimnym piwku. Jeśli zauważy jego brak po powrocie do domu, prędko możesz na nowo zdefiniować słowo awantura.

 

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑