10 kawałków, których prawdopodobnie już nienawidzicie

Opublikowano Marzec 27, 2014 | przez MB

foster

Bardzo możliwe jest, że podczas słuchania wszystkich poniższych piosenek wymiękniecie już po trzeciej i zwyczajnie się zrzygacie. Znacie je doskonale, słyszeliście już tyle razy, że każdy następny będzie torturą.

Radio, telewizja, Internet, programy typu talent show, imprezy karaoke, imieniny wujka Zbyszka, muza w hipermarketach – dobre kawałki często zostają zarzynane żywcem. Słychać je w reklamach, audycjach śniadaniowych, w odtwarzaczach obcych ludzi, na kanałach internetowych w postaci pierdyliona coverów, w przerwach między setami meczu siatkówki. Taki system ma to do siebie, że zarzynany utwór szybko wrzyna się. A to w pamięć, a to w dupę. Nucisz gdy jesz, nucisz gdy jedziesz tramwajem, nucisz gdy srasz.

Taki los właśnie spotkał te piosenki, które tutaj widzicie. Pewnie wahacie się czy kliknąć „play” i doskonale was rozumiemy, bo nie znosimy ich tak samo szczerze jak wy. W trakcie selekcji utworów autor tekstu miał trzy ataki padaczki, nieprzyjemną wysypkę i pięć czkawek (jedna z nich została mu do teraz). Mamy nadzieję, że wasze organizmy zareagują choć trochę lepiej, powodzenia.

1. Fool’s Garden – Lemon Tree

 

 

2. Gotye – „Somebody That I Used To Know”

 

 

3. Desireless – „Voyage Voyage”

 

 

4. Foster The People – „Pumped Up Kicks”

 

 

5. Jay-Z feat. Alicia Keys – „Empire State of Mind”

 

 

6. Kings of Leon – „Use Somebody”

 

 

7. Vangelis – „Chariots of Fire”

 

 

8. Whitney Houston – „I Will Always Love You”

 

 

9. Queen – „We Will Rock You”

 

 

10. R.E.M. – „Losing My Religion”

 

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑