10 najlepszych sentencji z generatora pewności siebie Kanye Westa

Opublikowano Listopad 19, 2014 | przez MB

kanye-west

Nie od dziś wiadomo, że Kanye West należy do najbardziej zarozumiałych artystów na świecie. Jest pyszny, krnąbrny i nie szanuje nikogo oprócz Kim Kardashian. W poważaniu ma wszystko i wszystkich siebie samego uważając za jedynego słusznego boga. Szydzi z gwiazd show biznesu, kpi z najsłynniejszych zespołów, o sobie zawsze mówi wielkimi literami.

Popkultura już nie raz, nie dwa mu to wypominała, ale gdyby się czymś takim przejmował, nie byłby sobą. Przerośnięte ego artysty doprowadziło do powstania w sieci generatora pewności siebie Kanyego Westa, po angielsku: The Kanye West Self-Confidence Generator.

Jest to zbiór najbardziej bezczelnych wypowiedzi rapera, jakie ukazały się w prasie lub poszły w eter i ma służyć Internautom za źródło motywacji do pracy nad poczuciem własnej wartości.

„Nikt nie kocha Kanye bardziej niż Kanye. Dzięki jego cytatom dokopiesz się do swojego wewnętrznego Yeezusa i zostaniesz swoim największym fanem”, brzmi hasło przewodnie strony.

Specjalnie dla was przedarliśmy się przez dziesiątki, o ile nie setki, cytatów zamieszczonych w generatorze i wybraliśmy dziesięć najlepszych, po to abyście proces podwyższania poziomu samoakceptacji dzięki słowom Kanye Westa mogli rozpocząć już dzisiaj. Powodzenia.

1. Jestem Warholem! Jestem najbardziej wpływowy artystą naszej generacji. Jestem Szekspirem we własnej osobie. Waltem Disneyem, firmą Nike i Google.

2. Kiedy myślę o rywalizacji, to tak jakbym próbował odtworzyć przeszłość. Myślę o Michale Aniele i Picassie. Wiesz, o piramidach.

3. Biblia miała dwudziestu, trzydziestu, czterdziestu, może pięćdziesięciu bohaterów. Nie wydaje ci się, że byłbym jednym z bohaterów biblii naszych czasów?

4. Gdybym powiedział, że nie jestem geniuszem, okłamywałbym ciebie i siebie.

5. Moja muzyka nie jest tylko muzyką. To lekarstwo.

6. Weź przestań, jak mógłbyś być mną i pragnąć być kimś innym?

7. Zostanę zapamiętany jako legenda. Niezależnie od tego, czy mnie lubisz, czy nie. Jestem nowym Jimem Morrisonem. Jestem nowym Kurtem Cobainem.

8. Jedyną moją życiową bolączką jest fakt, że nigdy nie będę miał możliwość obejrzenia siebie samego występującego na żywo.

9. Jestem tak wiarygodny, tak wpływowy i tak istotny, że będę zmieniał świat.

10. Mam nuklearną moc, jak superbohater, jak Cyklop, kiedy zakłada swoje okulary.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑