7 wielkich powrotów, o których marzę

Opublikowano Październik 7, 2014 | przez ZP

Informacja o tym, że zostaną nagrane nowe odcinki „Miasteczka Twin Peaks”, rządzi od wczoraj Internetem. Nie ukrywam, że ta wiadomość uradowała i mnie, ale tuż po tym, jak opadła pierwsza fala entuzjazmu, zadałem sobie ważne pytanie: jakich jeszcze comebacków chciałbym uświadczyć w najbliższych miesiącach? Poniżej moje propozycje:

Michael Jordan ponownie w NBA

jordan

To nic, że MJ ma już 53 lata. Oglądanie go na parkietach NBA w 2014 roku byłoby absolutnie jedną z największych rozkoszy w życiu. Grałby w barwach Chicago Bulls powiedzmy po 1-2 minuty na mecz. Wchodził z ławki i raz na jakiś czas błysnął pewnie wykonaną trójką, efektowną asystą albo zajebiaszczym wsadem. Ech, pomarzyć piękna rzecz…

REM znowu razem na scenie

Live 8 London - Stage

21 września 2011 roku uznali, że kończą zabawę. Po 31 latach wspólnego grania załamali miliony wiernych fanów na całym świecie. Wyobrażacie sobie entuzjazm tych ludzi w momencie, w którym Michael Stipe ogłosiłby publicznie w którymś ze znanych amerykańskich show, że REM wraca na scenę?! Bilety na całą trasę rozeszłyby się w szybciej niż Niemcy rozbili na ostatnim mundialu Brazylię.

Lennox Lewis na ringu

lennox-lewis_2111089b

Jedyny facet, którego naprawdę bali się bracia Kliczko. Właśnie walka z jednym z nich, Witalijem, była jego ostatnią w karierze. Stoczył ją w 2003 roku, a więc Brytyjczyk odpoczywa już naprawdę długo. Za długo. Wyobrażacie sobie co by to było, gdyby ktoś przekonał dziarskiego 49-latka do powrotu na ring? Wszystkie inne sportowe wydarzenia roku zeszłyby na dalszy plan. A ja trzymałbym kciuki, żeby LL radził sobie między linami tak doskonale, jak jego rówieśnik Bernard Hopkins.

Janusz Rewiński w sejmie

rewinski

Młodsi czytelnicy mogą nie pamiętać, że na początku lat 90. słynny „Siara” był… posłem z ramienia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, założonej dla jaj, ale cieszącej się sympatią rodaków. Jakże wspaniale byłoby, gdyby w przyszłorocznych wyborach do sejmu znów wzięło udział podobne ugrupowanie, które doceniliby Polacy! Z takimi jajcarzami na Wiejskiej żyłoby nam się lepiej. Bo weselej.

Jolanta Pieńkowska jako prezenterka wiadomości TVP

pienkowska

W tej roli nie oglądamy jej już od dekady. A szkoda, bo jak wiadomo Jola ma wrodzony luz, dowcip, żart i polot. Gdyby zastąpiła wychudzonego od nadmiaru sportu Piotra Kraśkę, „Wiadomości” w tydzień zdemolowałyby TVN-owskie „Fakty”, 100 %.

Rysiek w Klanie

rysiek

Gdyby scenarzyści znaleźli jakiś magiczny sposób na powrót Cyrwusa do serialu, kościół zapewne uznałby to za największy cud od czasów wskrzeszenia Łazarza. Jednocześnie instytucja ta otrzymałaby pokaźną sumkę – szczęśliwe z cudownego powrotu Ryszarda moherowe berety na pewno poszłyby się pomodlić z wdzięczności, a przy okazji nie żałowałyby na tacę.

 Cindy Crawford na wybiegu

CindyCrawford-GoldSwimsuit

Wystarczyłby jeden pokaz z jej udziałem, żeby wytłumaczyć tym wszystkim wychudzonym szkapom co to jest prawdziwa kobieta, z biustem, pupą i biodrami, w rytm których kołysałyby się głowy milionów rozmarzonych facetów, obserwujących show zmysłowej Amerykanki.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑