Oto posiadaczka najlepszego tyłka w historii ludzkości

Opublikowano Luty 4, 2014 | przez ZP

Selter5

Poranna erekcja przeciągnie mi się chyba do późnych godzin nocnych. A wszystko przez Nią – kobietę, której pośladki powinny zainspirować Stinga do napisania kolejnych wielkich przebojów oraz Paulo Coelho do spłodzenia paru nowych, złotych myśli. Kocham Cię, Jen Selter!

Ta dziewczyna podbija serca mężczyzn na całym świecie. Panowie od Antarktydy po Islandię, od West Coast po Japonię walką konia pod jej fotki aż wióry lecą.

Całkowicie ich rozumiem.

Dowiedziałem się o jej istnieniu jakąś godzinę temu, a już teraz jestem gotów rzucić wszystko, byle tylko móc z nią przebywać. I nie, nie chcę rozmawiać z Jen. Nie muszę nawet uprawiać z nią klasycznego seksu. Wystarczy, że da mi nieograniczony dostęp do swojej pupy. Mam ochotę ją ugniatać. Klepać. Lizać. Chciałbym jeść z niej minimum trzy posiłki dziennie. I użyć tego epickiego zadka jako podstawki pod książkę. Czytam dwie strony, następnie pieszczę go dwie minuty i tak bez przerwy, do usranej śmierci – oto życie idealne!

Przyznam wam też w zaufaniu, że raz na jakiś czas miałbym chęć rozchylić te cudowne, kształtne pośladki, a następnie dopuścić się czynów uznanych przez kościół i red. Terlikowskiego za niegodne.

Czy moje grzeszne myśli mogą dziwić? No jasne, że nie! Przecież Selter to posiadaczka chyba najlepszego tyłka w historii ludzkości. Dupy nad dupami. Ta dziewczyna jest Mona Lisą pośladków, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Wszystkie najwyższej klasy aktorki porno, wszystkie młode gwiazdki Hollywood nie miałyby z nią szans w wyborach World Miss Ass 2014, jestem tego pewien.

Kończę (tekst), ponieważ żadne słowa nie oddadzą tego, jak wygląda jej zadek, dużo lepiej zrobią to zdjęcia:

Selter6

Selter7

Selter4

Selter3

selter2

Selter1

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑