17-letni zombie zaatakował klientów amerykańskiego sklepu

Opublikowano Grudzień 17, 2013 | przez Dżordż

nick

Jedni są gwiazdami sportu, inni muzyki. Bywa też, że ludzie osiągają spełnienie poprzez udawanie… zombie.

Jara Was serial „The Walking Dead”? Lubicie te wszystkie filmy w stylu „World War Z”? Jeżeli tak, to jest to tekst, który musicie przeczytać.

Chłopak nazywa się Nick Santonastasso. Ma 17 lat. Od przeciętnego nastolatka różni go jeden szczegół. A właściwie to trzy – nie ma obu nóg oraz jednej ręki.

Przejebane? Niekoniecznie. Jeśli masz pomysł na siebie, możesz funkcjonować w tym świecie nawet z tak znacznym defektem. Nasz bohater radzi sobie genialnie. Potrafi grać na fortepianie, w kręgle czy futbol amerykański. Uwielbia ruch, jest pozytywnie zakręconym kolesiem, o którym TV zrobiła już niejeden materiał. Tu macie taki sprzed kilku lat:

 

Poza zdolnościami ruchowymi, Nick ma jeszcze jedną wielką zaletę: duży dystans do siebie. BARDZO duży. Dlatego też ostatnio zrobił w jednym z amerykańskich spożywczaków nietypowy performance – wystylizował się na… zombiaka, po czym zaczął straszyć klientów. Popatrzcie:

 

Gościu jest zajebisty, no nie? Gdyby każdy z nas miał taką umiejętność śmiania się z siebie samego, świat byłby dużo piękniejszym miejscem.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑