5 najgorszych miejsc na zerwanie

Opublikowano Luty 1, 2015 | przez MB

Ostatnio podpowiadaliśmy, w jakie miejsca najlepiej nie zabierać dziewczyny na pierwszą randkę. Tym razem zdradzimy, gdzie nie powinno się z nią zrywać. Sprawa jest delikatna i o podwyższonym ryzyku, więc selekcja powinna być ostra jak szwajcarski nóż. Wybranie jednego z poniższych miejsc może skończyć się publicznym upokorzeniem, zniszczeniem mienia lub nawet obrażeniami cielesnymi.

1. Restauracja

restauracja

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możesz założyć, że twoja dziewczyna nie będzie zachwycona, kiedy oznajmisz jej, że już jej nie kochasz, nie widzisz z nią swojej przyszłości i najlepiej by było, gdyby zniknęła z twojego życia. Reakcje mogą być różne: płacz, histeria, krzyk, atak padaczki, krew z nosa, zapowietrzenie, mdłości. Chwilę potem zostaniesz: chujem, gnidą, zdrajcą, skurwielem, impotentem, małym fiutem, nieudacznikiem i jeszcze raz chujem. Uwierz nam, że nie chcesz aby ta scena rozgrywała się na oczach kilkudziesięciu osób jedzących spaghetti.

2. Kuchnia

kuchnia

Miejsce prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne. Dla ciebie naturalnie. Gdy dziewczyna otrząśnie się z szoku, otrze łzy i z godnością wypisaną na twarzy poprawi makijaż, zamieni się w bestię. A bestia w kuchni to zagrożenie razy dwa. My to widzimy tak: napisana przez nią druga symfonia chujów staje się soundtrackiem do ciskanych w twoją stronę talerzy, kubków, patelni, garnków i oczywiście noży. Po ścianie spływa krew, powoli osuwasz się na podłogę a symfonia wciąż gra…

3. Twój dom

Twój dom

Sytuacja nie tyle niebezpieczna, co niewygodna i niezręczna. Co zrobisz? Powiesz swoje i każesz jej  wypierdalać?

4. Środek transportu

środek transportu

Zrywanie z dziewczyną w jakimkolwiek środku transportu jest po prostu głupie. Samo oświadczenie zazwyczaj trwa krótko – nie kocham cię, bach i po sprawie. W normalnych warunkach można odwrócić się na pięcie i sobie pójść. A lecąc samolotem albo jadąc pociągiem? Zwróć uwagę na to, że chcąc nie chcąc będziesz musiał przetrwać resztę podróży w jej łkającym i zranionym towarzystwie.  W międzyczasie dojdzie do scen rozpaczy i nienawiści, takich jak w restauracji. Ludzie będą się temu przyglądać, ludzie będą tego słuchać. Publiczne pranie brudów za każdym razem jest tak samo upokarzające. I przeważnie to facet wychodzi na skończonego drania i zostaje społecznie napiętnowany.

5. Most

most

Jeśli choć trochę cenisz sobie chwile spędzone u boku tej dziewczyny i mimo wszystko zależy ci na jej szczęściu, błagamy, nie zrywaj z nią na moście. Prawdopodobnie byłeś tym jedynym, być może chciała stworzyć z tobą dom, zaplanowała już waszą podróż poślubną i cichaczem zamówiła kieckę na wesele. Miała plany, marzenia i oczami wyobraźni widziała jak wspólnie wybieracie bernardyna. Ty przychodzisz i jednym zdaniem rujnujesz jej życie. Pamiętaj, że kobieta ze złamanym sercem jest zdolna do wszystkiego. Załamana, zrozpaczona, bez perspektyw, na moście… Resztę scenariusza dopiszcie sobie sami.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑