5 rzeczy, o których nie możesz zapominać będąc w związku

Opublikowano Luty 28, 2015 | przez MB

para 2

Uwierz nam, że zapomnienie o waszej rocznicy to najmniejsze z twoich zmartwień. Dziewczyna chwilę się pogniewa, udobruchasz ją kwiatami i dobrym seksem, będzie po sprawie. Nad innymi sprawami tak łatwo jednak nie przejdzie do porządku dziennego. Aby uniknąć poważnych i długofalowych konsekwencji nigdy nie zapominaj o rzeczach, które tkwią głęboko w niej. Mamy na myśli jej przywary, nie twojego penisa.

1. Twoja dziewczyna przejmuje się swoim wyglądem

Napiszemy to powoli, wyraźnie, drukowanymi literami: KAŻDA. LASKA. MA. KOMPLEKSY. Mniej lub bardziej ukryte, ale ma, na punkcie nosa, stóp, brzucha, włosów, powiek, łokci, policzków, podbródka, szyi, pieprzyka, blizn, rzęs, brwi albo górnej, lewej jedynki. Zauważyłeś, że twoja dziewczyna nigdy nie przyzna ci racji, gdy powiesz, że ładnie wygląda? A gdy powiesz, że przytyła, postarzała się i zbrzydła jej cera…? Oczywiście odpowiedź możesz sobie tylko wyobrazić, ponieważ jako rozsądny mężczyzna takich rzeczy nigdy swojej kobiecie nie mówisz, prawda? Dziewczyna może być obdarzona największym na świecie poczuciem humoru, ale każdą uwagę (żart, przytyk) związaną z jej wyglądem bierze do siebie.

2. Twoja dziewczyna pamięta co mówisz o innych laskach

Zdarza ci się w towarzystwie dziewczyny mimowolnie skomentować urodę koleżanki, aktorki, kobiety mijanej na ulicy? Na pewno. Wtedy twoja dziewczyna albo przyznaje ci rację, albo wchodzi w krótką dyskusję podważając urodę ocenianego obiektu. Rozmowa trwa około pięciu minut, po nich schodzi na inne tory. Myślisz, że to koniec? Nic z tego. Dziewczyna rozmawiając z tobą o makaronie w myślach otwiera tajne akta, w których zapisuje dokładnie: imię, nazwisko, wiek, zawód, okoliczność, dzień i rok. W tym miejscu każda znajoma lub nieznajoma ładna laska ma swoją teczkę. Po co? Aby w odpowiedniej chwili twoja dziewczyna mogła jej użyć i wykorzystać ją przeciwko tobie w trakcie najbliższej kłótni, sceny zazdrości albo strzelanego focha.

3. Twoja dziewczyna wypomni ci każdą niespełnioną obietnicę

Tak samo działają akta z twoimi obietnicami. Oczywiście tymi niespełnionymi. Dziewczyna, nawet rozbudzona ze snu, jest w stanie przypomnieć ci wszystkie, z których się nie wywiązałeś. Dodając do tego czas i miejsce złożonej deklaracji. Pięć lat temu w drugim tygodniu maja, w ciepłą i słoneczną sobotę o 13.26, zaraz po popołudniowym spacerze, obiecałeś, że na drugi dzień po obiedzie zmyjesz naczynia i wyrzucisz śmieci, a zamiast tego założyłeś szalik i poszedłeś z kolegami na mecz żużla? Prędzej czy później zostanie ci to wypomniane, sprawa urośnie do rangi awantury, a szalik poleci za okno.

4. Twoja dziewczyna lubi łapać za słowa

Przejęzyczenie? Luźna uwaga? Głupi komentarz? Nieudany żart? Kobiecej uwadze nie uchodzi żadne słowo. Nawet jeśli w pierwszym momencie pozostanie obojętna, to chwilę później zacytuje cię z dokładnością do przecinka. Najpewniej kontekst, w jakim cytat zostanie użyty, postawi cię w niekorzystnym świetle i nawet z najbardziej niewinnego zdania będziesz się musiał gęsto tłumaczyć. To prawda, że kobiety słyszą to, co chcą usłyszeć. Ale dosłownie kobiety słyszą wszystko.

5. Twoja dziewczyna naprawdę chce żebyś jej słuchał

„Nigdy mnie nie słuchasz”, „nigdy nie wiesz, czego chcę”, „mogę ci powtarzać setki razy, a do ciebie i tak nigdy nie dociera”. To, niestety, nie tylko takie babskie gadanie. Twoja dziewczyna naprawdę oczekuje, że jej słowa będą przez ciebie przetwarzane i przyjmowane do wiadomości. Ma nadzieję, że wysyłane przez nią komunikaty słowne w przyszłości zamienią się w trafiony prezent, miłą niespodziankę albo wykonanie jej prośby. Oczywiście to trudne zadanie, bo oznacza, że musisz słuchać wszystkiego, co mówi twoja dziewczyna. Słuchanie wybiórcze grozi pominięciem „najważniejszych” kwestii i naraża cię na kolejne godziny gderania. Tak źle i tak niedobrze.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑