5 sprawdzonych sposbób jak podrywać na jesień

Opublikowano Wrzesień 26, 2014 | przez MB

Sezon letni skończony. Słońce za chmurami, Mielno opustoszałe, dziewczyny pochowały cycki. Na dworze coraz zimniej, plenerowych imprez coraz mniej. Wakacyjny szał ciał 2014 to przeszłość. Bicepsy trzeba zakryć długim rękawem. Teoretycznie więc na jesień trudniej zaliczyć. Tylko teoretycznie. Podsuwamy kilka sprawdzonych sposobów jak sprawić by październikowa aura działała na naszą korzyść.

1. Na romantyka

romantyk

Czy może być coś piękniejszego niż spadające liście z drzew, poezja Barańczaka i łyk ciepłej herbaty z miodem? W tle cicho łkający Damien Rice, świece, kadzidła, smaczne jedzenie. Laski łykają takie klimaty jak tabletki antykoncepcyjne. Gdy wyczują, jaki romantyczny wieczór im szykujecie, na pewno zażyją jedną przed spotkaniem. Na wszelki wypadek przygotujcie kondomy, bo gdy odpalicie ogień w kominku żadna wam się nie oprze. Najlepiej by było, żeby w pobliżu znajdowało się wygodne łóżko ze świeżą pościelą, ale w ostateczności dywan albo fotel też mogą być. Napalona laska nie dba o przesadne wygody. Skuteczność 10/10.

2. Na spacerowicza

spacer

Sposób mocno powiązany z pierwszym. Gdy zamiast standardowego kina, oklepanej restauracji i sztampowej kawy dla odmiany zaproponujesz dziewczynie zwykły spacer, będzie zachwycona. Ponownie spadające liście z drzew, poezaja Barańczaka i – opcjonalnie – ciepła herbata w termosie. O żadnej porze roku miejskie alejki nie mają takiego uroku jak jesienią. Trasę warto zaplanować tak, by po drodze zatrzymać się na karmienie kaczek albo życzliwe spoglądanie na bawiące się na placu zabaw dzieci. Najważniejsze jednak, by stacją końcową był jej dom. Jedyny minus jest taki, że podczas spaceru trzeba wykazać się elokwencją, zagadywać i rzucać żartami. Nie każdy to potrafi. Przeciętną osobowość może uratować tylko pies. Spacer z czworonogiem to seksualna bomba.

3. Na modnisia

modniś

Letnia moda męska ma do zaoferowania panom stosunkowo wąski wachlarz możliwości. T-shirt, krótkie spodenki, trampki (nigdy japonki!), czasami kapelutek i okulary. Z kolei kolekcje jesień/zima to zazwyczaj wysyp modnych fasonów, stylowych płaszczy, koszul, szalików, nakryć głowy i bielizny. Można szaleć z warstwami, tkaninami i fakturami. Żaden typ nie robi takiego kisielu w gaciach jak stylowy jesienny mężczyzna. Nawet koleś o kontrowersyjnej urodzie w dobrze dobranej marynarce może przypominać modela z katalogu. Na ten sezon warto zadbać o odpowiedni zarost. Nadal jest prawdziwym magnesem na cipki.

4. Na komunikację miejską

transport

Okoliczność transportu publicznego jest bardzo niedoceniana, a daje podobne możliwości co wyrywanie w klubie. Przy odrobinie obrotności nawet alko może się polać. Głównie jednak chodzi o grę spojrzeń i bliskość, która jest nieodłącznym elementem podróży tramwajem lub autobusem. Im zimniej na dworze, tym ciaśniej w tramwaju. Gdy szczęście wam dopisze, wasze oczy napotkają spojrzenie pięknej laski, wasza klatka piersiowa otrze się o jej wielgachne cycki a kutas da znak gotowości. Na twarzy zaś pojawi się promienny uśmiech (zupełnie nieprzystający do pogody za oknem). Potem wystarczy szybka wymiana zdań, pierdoły o pogodzie, wysiadka na tym samym przystanku i numer telefonu jest wasz. Nie bawcie się w żadne spotted i inne takie. Przy opisanej akcji seks to tylko kwestia czasu.

5. Na domatora

mieszkanie

Na jesień nie zapuszczaj chaty. Wysprzątaj ją, odkurz, zetrzyj kurze, odśwież przestrzeń i wywal niepotrzebne graty. Zmień pościel, pozbądź się krępujących plam na obiciach, pochowaj Playboye pod łóżko i wyczyść historię w komputerze. Staraj się mieć lodówkę wyposażoną co najmniej na 4 z plusem. Wyeksponuj swoją kolekcję książek i płyt, zadbaj o kilka oryginalnych gadżetów, odklej stare plakaty i kalendarz z gołą babą. Zawieś kilka grafik i obrazów. W widocznym miejscu postaw ławeczkę i hantle. Skompletuj pełny zestaw sztućców i talerzy, do szafki wsadź kilka rodzajów herbat i wywietrz każde pomieszczenie. Dobry sprzęt RTV na pewno nie zaszkodzi. Tak przygotowany możesz
zapraszać na kwadrat każdą nowo poznaną laskę, zaimponować jej swoim mieszkaniem i rżnąć do upadłego.

A za oknem spadać będą liście z drzew…

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑