5 zdjęć, które udowadniają, że James Franco nie czuje Instagrama

Opublikowano Maj 11, 2014 | przez MB

Nie wszystkie gwiazdy zostały stworzone do tego, by robić furorę w mediach społecznościowych. Nie każdy może mieć taki dryg jak Rihanna, Kim Kardashian, Beyonce albo nasza Honey Skarbek. Niektórym przydałyby się korepetycje. Kimś takim jest James Franco.

Reżyseruje, gra, gra i reżyseruje, maluje, tworzy śmieszne skecze, występuje w talk showach, produkuje, jeździ po festiwalach, szydełkuje, haftuje i uczęszcza na kurs garncarski. I najwyraźniej zaniedbuje Internet. Tym samym James Franco popełnia największych błąd tych czasów. Dla gwiazdy profil na Facebooku albo Instagramie znaczy więcej niż bogaty dorobek artystyczny. Może grać w najlepszych filmach, zgarniać nagrody i odciskać dłoń w Międzyzdrojach, ale jeśli nieumiejętnie prowadzi się w necie, ma przesrane. Dlatego w ostatnim czasie notowania Franco znacznie spadły. Wszystko zaczęło się od tego zdjęcia:

franoc

Potem fani wygrzebali te:

franco 8

 

franco 7

 

franco 6

 

franco4

Od tego momentu gwiazdor kojarzony jest przede wszystkim ze złym gustem, kiepskim poczucie humoru i niechlujnym zarostem. Powoli coraz więcej osób zaczyna się też orientować, że pod czarującym uśmiechem i rozanielonym spojrzeniem kryje się słaby aktor.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑