6 przywar, które na starcie mogą zniechęcić kobietę do największego przystojniaka

Opublikowano Maj 13, 2014 | przez MB

model

Zazwyczaj kobietom zależy na czymś więcej niż na ładnej buzi, zgrabnym tyłku i silnych muskułach. Nietrudno uwierzyć, że takie laski istnieją i przykładają dużą wagę do szczegółów. Przeważnie do wszystkich, ale kilka z nich potrafi skutecznie zniechęcić nawet do ubiegłorocznego mistera użytków rolnych. Wychodząc z założenia, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, nieprzyjemne wspomnienia pierwszej randki nieuchronnie prowadzą do zerwania kontaktu zaraz po kolacji.

1. Grubiańskie żarty

O kupie, o rzygach, o spermie, genitaliach, masturbacji, o świniach, koniach, gejach, toalecie, o Żydach, Murzynach i przebitych włócznią niemowlętach.

Choćby był to najśmieszniejszy żart na świecie ze skeczu Monty Pythona, choćby miał tysiąc lajków na Sucharze Codziennym, choćby mężczyzna zaśmiewał się do łez, to kobieta i tak uzna go za grubianina i prostaka. Trochę słusznie, trochę nie, ale wrażenie będzie katastrofalne. Przyzwoita dziewczyna nie chadza z kibicami Jackassa, fanami Jasia Fasoli, nie śmieje się z cudzej krzywdy i mniejszości etnicznych, a także nie ma potrzeby słuchania o współżyciu ze zwierzętami. Wymienione wyżej tematy żartów konotują rasizm, seksizm, gruboskórność i niedojrzałość. Dlatego są zakazane. Dziewczyny z klasą preferują wyrafinowany humor.

2. Brudne paznokcie

Podobno są dwie rzeczy, na które kobiety najczęściej zwracają uwagę u mężczyzn: dłonie i buty. O ile ładne obuwie to rzecz gustu i o ile stan jego utrzymania zależy od sezonowo obowiązujących mód (np. teraz czyste trampki i Vansy świadczą o braku stylu), o tyle brud za pazurami jest odrażający zawsze. Co więcej, ciężko go ukryć. Chłopak może próbować pokątnie go wygrzebać, wyjść na chwilę do łazienki, ale o sukces ciężko, gdy jest się ostatnią fleją. Od brudnych paznokci kobieta rozpoczyna mentalną podróż po kolejnych zaniedbanych częściach ciała absztyfikanta: zepsute zęby, łupież na włosach, wosk w uszach, przepocone pachy, paprochy w pępku. Zakończenie tej podróży łatwo przewidzieć.

3. Brak dobrych manier

Gdzie ci mężczyźni, gdzie te chłopy? Pytanie postawione w 1974 r. przez Danutę Rinn prawdopodobnie zajęłoby trzecie – zaraz po „być albo nie być” Szekspira i „mieć czy być” Fromma – miejsce w zestawieniu Najistotniejszych Pytań w Dziejach. Mężczyzna nie przepuszczając kobiety w drzwiach, nie odsuwając jej krzesła i nie pomagając założyć płaszcza, krok po kroku oddala się od ideału. W skali od 0 do 10 może co najwyżej liczyć na 5 za regularnie wyrzeźbioną klatę i równo przystrzyżone baki.

4. Znikome zainteresowania

Facet bez zainteresowań jest tak samo pociągający jak trakcja kolejowa. Kobieta takie rzeczy dostrzega błyskawicznie. Wystarczy, że na pytanie „czym się zajmujesz?” otrzyma jedną z następujących odpowiedzi:

a) aaaa… trochę tym, trochę tamtym…,

b) studiuję, pracuję w Macu i siedzę na Youtube,

c) to różnie,

d) niczym,

e) a Ty?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa dziewczyna zakłada, że ma do czynienia z typem leniwego nudziarza bez ambicji, chlejącego piwsko przed telewizorem i trzepiącego przy darmowym porno w Internecie. Wyobraża sobie, że na następną randkę gość przyjdzie w koszulce z napisem „Szukam drugiej połówki, może być 0,7l” i zaprosi ją do siebie na odgrzewanego mielonego. Z pewnością w najśmielszych snach nie zechce się przekonać o tym, czy ma rację.

5. Nieprzyjemny zapach

Na głowie strój, a koło dupy z łopatą stój. Staropolskie przysłowia się nie mylą, są celne jak strzały Renaty Mauer w Atlancie. Gdy dochodzi do takiej sytuacji, spełnia się największy koszmar laski. Koleś przystojny, dobrze zbudowany, z kwadratową szczęką i o czarującym uśmiechu, a przy okazji zabójczym spojrzeniu. Do tego stylowo ubrany i modnie uczesany. Półbóg, Apollo, Orlando Bloom 2. Cóż jednak z tego, skoro śmierdzi jak owczarek pasterski (http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=48738). Kobiety są niezwykle wyczulone na punkcie zapachu, a dobrze dobrane perfumy ułatwiają uwodzenie. Źle dobrany smród ułatwia wychodzenie.

6. Skupianie uwagi na sobie

Kiedy mężczyzna zbyt wiele uwagi poświęca swojej wspaniałości, coś tu jest nie tak. Albo jest bufonem i narcyzem, albo gejem. Żadna z tych ewentualności nie zakłada dalszego zainteresowania ze strony kobiety. Tak działa też kobieca próżność i potrzeba bycia adorowaną. Damy są jednak takie nie od dziś, a prawdziwy dżentelmen powinien o tym wiedzieć.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑