60 tysięcy gier GTA V sprzedanych w Polsce w 24 godziny. [NIE DZIWNE]

Opublikowano Wrzesień 18, 2013 | przez Redakcja

gta5

W zasadzie nie wiem, po co to piszemy, skoro prawdopodobnie każdy normalny człowiek, który nie musi teraz pracować, gra aktualnie w Grand Theft Auto V i nie zawraca sobie głowy czytaniem serwisów internetowych. Odnotujmy jednak: według wydawcy gra właśnie pobiła rekord Polski w sprzedaży. Co się na niego złożyło?Do tej imponującej liczby przyłożyły się zarówno preordery (ludzie z branży mówią nam, że przed premierą zamówiono prawie 20 tysięcy sztuk) oraz nocna, odpalona praktycznie w większości miast w Polsce nocna premiera. Media Markty, Saturny, Empiki, Tesco – o północy wrota otworzyło kilkadziesiąt sklepów, do których dobijały się spragnione gangsterskiej gierki hordy konsolowców. W tym: my i praktycznie wszyscy, kogo znamy.

W niektórych popularnych sklepach gry już zabrakło, nie ma. Dostawy będą wkrótce. Kiedy? Ciężko powiedzieć, pewnie za parę dni. Kto nie kupił wcześniej i teraz nie dostał, ten trąba. Oczywiście może się ratować ściągnięciem jej bezpośrednio na konsolę, ale na PS3 cena w Sklepie Playstation wynosi… 279 PLN. Milutko.

Czytelnikom studiującym przypominamy, że 1-go października rozpoczyna się rok akademicki. Czytelnikom pracującym – że jutro rano powinni zameldować się w pracy, a drugi dzień z rzędu z czerwonymi, przekrwionymi od niewyspania oczami, może nie zostać już potraktowany jako przypadek.

Tym, którzy mogą siać ile wlezie – zazdrościmy.

Aha, media dostały na punkcie GTA 5 fioła. Średnia ocena przed branżowych dziennikarzy to… 98%.

Ktoś się w ogóle dziwi? Jest tu ktokolwiek, kto w to nie gra?

Komentarze


Tagi: ,Back to Top ↑