5 rzeczy, które musisz skopiować od Goslinga, żeby mieć branie u lasek

Opublikowano Luty 11, 2014 | przez Dżordż

Ryan jaki jest, każdy widzi – ubóstwiany przez kobiety. Absolutnie wszystkie. Pożądają go i licealistki, i pensjonariuszki domu starców. Każda z pań w przedziale 15-90 chciałaby, żeby Gosling regularnie ją chędożył.

Dlaczego? OTO JEST PYTANIE!

My, dzielni redaktorzy Wyszło, postawiliśmy je sobie jakiś czas temu, a następnie wzięliśmy Kanadyjczyka pod lupę. Po wielogodzinnych studiach zdjęć Ryana i burzliwych dyskusjach na jego temat ustaliliśmy mniej więcej co u Goslinga sprawia, że laski na jego widok są bardziej zajarane niż Bob Marley na swoich urodzinach w dawnych, dobrych czasach.

Panowie, czytajcie i czerpcie z tego wszyscy.

Spojrzenie

Ryan-Gosling-1798116

Ryan nie posyła kobietom przeciągłych, wyczekujących spojrzeń jak pierwszy lepszy dyskotekowy Casanova. Nie patrzy też na nie wulgarnie, wzrokiem mówiącym „chciałbym cię wyklepać ostrzej niż karoserię mojej bryki po ostatniej stłuczce”. Nie, Gosling postawił na styl zbitego pieska, który mówi damie: żyję na tym świecie dla ciebie. Cokolwiek się nie zdarzy, możesz na mnie liczyć. Jesteś wspaniała, masz klasę, bardzo chciałbym się do ciebie zbliżyć.

Uwierzcie lub nie, ale kobiety lecą na ten słodkopierdzący styl.

Dyskretny uśmiech

Goslingsmile

Ryan to nie jest typ, który publicznie szczerzy się niczym Joker Heatha Ledgera. Kanadyjczyk nie lubi szpanować uzębieniem. Ewidentnie bliżej mu do stylu Leszka Millera, posyłającego na prawo i lewo dyskretne półksiężyce. Czasem takie delikatne uśmieszki wyglądają troszkę kpiąco, ale to… dobrze. Nie można przecież sprawiać wrażenia zbyt grzecznego, trzeba mieć w sobie szczyptę palanta. ONE to lubią.

Zarost

 kinopoisk.ru

Ok, może akurat tutaj boski Ryan nieco przesadził – sprawił sobie brodę, która za bardzo podchodzi nam pod bezdomnego. Generalnie nasz aktor chadza jednak z nieco dyskretniejszym, dwudniowym zarostem, który jest tzw. pussymagnetem. Laski patrzą na jego nieogoloną twarz i robi im się słabo na samą myśl o tym co będzie, gdy strzelając im minetkę Gosling przy okazji posmyra uda brodą.

Klata

ryanklata

Zanim o niej napiszemy, zwracamy uwagę, że poza umięśnieniem Gosling imponuje na tym foto rzeczami, o których pisaliśmy wcześniej: zarostem, delikatnym uśmiechem i rzewnym spojrzeniem.

OK, przechodzimy do punktu 4: Ryan prezentował się tak w filmie „Kocha,lubi, szanuje” z 2011 r. Gdy zdjął koszulkę przed jedną z lasek, ta, w całkowitym szoku, rzuciła coś w stylu: O kurwa, wyglądasz jak z photoshopa. Powiedziała to niby szyderczo, niby prześmiewczo, ale koniec końców i tak poleciała na naszego pięknisia.

Wniosek? Nawet takie ciacho jak RG miałby mniejsze powodzenie u lasek, gdyby jego klata była wklęsła. Panowie, kto nie jest chociaż w 50% zbudowany tak, jak nasz bohater na tej fotce, niech przerwie czytanie tego tekstu i spierdala sprintem do siłowni. Punkty 1,2 i 3 nie dadzą wam zbyt wiele, jeśli zaniedbacie 4.

Strój

ryanelegancja

Ryanowi, owszem, zdarza się chadzać w świetnie skrojonych garniturach albo t-shirtach, które mówią światu: mam wszystko w dupie, ale jednak najczęściej Kanadyjczyk hołduje stylowi luźnej elegancji. Dobrze dopasowana koszula, odważne buty, niebanalne spodnie – to klimaty, które Gosling lubi. Kobiety też, pamiętajcie o tym, gdy po raz dziesiąty z rzędu wpadniecie na pomysł, żeby iść do swojej korpo we flaneli z poprzedniego wieku, będącej efektem złośliwego poczucia humoru wujka, który zapisał wam ją w testamencie.

Komentarze


Tagi: , , , , , ,Back to Top ↑