A czy ty mógłbyś spotykać się z prostytutką?

Opublikowano Marzec 22, 2013 | przez ZP

blaak

W „Dużym Formacie” natknąłem się na wywiad z niejaką Metje Blaak, założycielką związku zawodowego pracowników seksualnych w Holandii. Ta kobieta, która bzykała się za hajs wiele razy, wygłasza taką opinię: „Ludziom nie mieści się w głowach, że prostytutki poza swoją pracą mogą mieć normalne życie – partnera, dzieci.”. Blaak wymawia to zdanie z wyraźną złością. Zapewne jej zdaniem każdy cywilizowany człowiek powinien dopuszczać do siebie myśl, że dziwki regularnie bywają w poważnych, głębokich związkach.

Blaak z pewnością by mnie znienawidziła – należę do grona osób, o których wspomina w rozmowie z DF. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że myślący facet może spotykać się na poważnie z prostytutką. To chore. Obleśne. Dziwaczne.

Idziesz ze swoją kobietą na lunch do restauracji. Rozmawiacie, śmiejecie się. Po godzinie ona mówi, że musi iść do pracy. Daje ci buziaka w policzek i wychodzi.

Wchodzisz do mieszkania. Włączasz mecz. Skupiasz się na piłce, a nie na tym, że twoją ukochaną w najbliższych kilku godzinach wydyma, powiedzmy, czterech facetów.

Dziewczyna wraca do domu. Uśmiechasz się, dajesz jej buziaka w usta nie zważając na to, że miała w nich kilka penisów i z pół litra nasienia. – Pokochamy się? – pytasz jak gdyby nigdy nic.

Tak zapewne wygląda idealny związek według Blaak. No sami powiedzcie, czy jest to kurwa normalne? Nie wydaje mi się.

Rozumiem, że dziwki mogą czuć potrzebę bliskości, tak samo jak ekspedientki, ekonomistki czy siatkarki. Jeśli tęsknota za miłością zaczyna je zżerać, niech zrezygnują z tego zawodu.

Albo dajesz dupy za kasę, albo budujesz poważną relację – proste. Nie ma stanów pośrednich. Nie można łączyć tak specyficznej roboty z, przykładowo, spełnionym małżeństwem. 

Zapewne istnieją faceci, którzy tak żyją, ale dla mnie ci ludzie są zwykłymi masochistami. Albo dewiantami. Normalni kolesie nie pakują się w tak popierdolone układy.

That’s all folks.

 

 

 

 

 

 

foto: www.flickriver.com

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑