Absurdalne rzeczy, o które kobiety potrafią strzelić focha

Opublikowano Czerwiec 12, 2014 | przez MB

foch

Foch – najczęściej stosowana przez kobiety broń, na którą nie ma skutecznego sposobu.

Działa długo i skutecznie. Czasem wzbudza wyrzuty sumienia, czasem doprowadza do tzw. „przepraszam dla świętego spokoju”. Zazwyczaj niespodziewany. Kobieta może go w sobie wykształcić albo po prostu użyć znienacka. Kobietę można do stanu focha doprowadzić albo ją w nim zastać. Pewne jest tylko niedowierzanie faceta w to, co właśnie zaszło. Drogie Panie słyną nie tylko z focha jako takiego, ale także z tego, że strzelają go z bliżej niewyjaśnionych przyczyn.

Albo inaczej, przyczyny są raczej jasne, ale absurdalne.

Największym szokiem, jaki przeżyliśmy w tej materii, był foch o sen. Typowa obraza majestatu za podświadome i zupełnie niezależne od nas myśli na temat innej dziewczyny. Byłej, znajomej, nieznajomej, nieważne. Foch.

Doświadczenie pokazuje nam, że po asa w rękawie dziewczyny są w stanie sięgnąć również wówczas, gdy odpowiednio szybko facet nie odpisze na wysłanego przez nie SMS-a. Na oko maksymalny czas to dziesięć minut oczekiwania. Każda minuta po to już może być tylko zdrada. Foch.

Znakiem czasów jest to, że laski obrażają się za Facebooka. Nieznajoma koleżanka wśród ostatnio dodanych znajomych, zbyt duża liczba lajków od zarówno nieznajomych jak i znajomych, lajkowanie zdjęć dodawanych przez płeć przeciwną, oznaczenie na imprezowych zdjęciach u boku jakiejkolwiek dziewczyny, zaczepki, udostępnienia, fanpage Playboya wśród ulubionych. Foch.

Gorszy od użytkowania Facebooka w sposób niestosowny jest tylko ton głosu. Mężczyzna może mówić najpiękniejsze rzeczy, ale jeśli powie je niewłaściwym tonem, to nie ma przebacz. Srogo swoje przewinienie odczuje ten facet, który przyzna się, że nie ma zielonego pojęcia, jak powinien brzmieć ton właściwy. Foch.

Od zawsze nie jesteśmy też w stanie pojąć, jakim cudem kobiety mogą mieć pretensje o podziwianie mijających nas na ulicy pięknych pań. One to nazywają różnie: oglądaniem się za dupami, gapieniem się na cycki, rozbieganymi oczami, przedmiotowym traktowaniem. Mężczyzna widzi to jednak zupełnie inaczej. Kobiety to sztuka. To tak jakby tuż obok niego przechodziły wszystkie eksponaty Luwru. Takie tłumaczenie do nich jednak nie dociera. Foch.

Prawdziwy mężczyzna nie powinien jednak dać się tak manipulować. Focha najlepiej  przeczekać i dalej robić swoje. Prawda jest taka, że nie da się go uniknąć. Samokontrola dwadzieścia cztery godziny na dobę jest praktycznie niemożliwa, a kobiety zawsze znajdują dziurę w całym. Taką dziurę najlepiej załatać dobrym seksem, namiętnymi pocałunkami w szyję albo wykwintnym dowcipem, który podkreśli urok osobisty zaskoczonego winowajcy.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑