Aniston najpiękniejszą kobietą świata? Niby fajnie, ale… bez przesady!

Opublikowano Kwiecień 22, 2016 | przez lucky bastard

Poczytny magazyn „People” jak co roku wybrał najpiękniejszą kobietę świata. Tytuł ten znaczy zdecydowanie więcej niż niejedna korona miss, więc – jako specjaliści z zakresu kobiecego piękna – nie mogliśmy sobie darować ustosunkowania się do werdyktu amerykańskiej gazety. Jak zwykle był on nieoczywisty, ale właśnie to różni to zestawienie od wspomnianych konkursów dla małolatów – piękno postrzegane jest tu zdecydowanie szerzej.

To co, lecimy z rankingiem. Najpierw fotki, które w tym przypadku są oczywiście nieodzowne…

5. SELENA GOMEZ 

selena-gomez-music-video

4. KEKE PALMER 

BEVERLY HILLS, CA - NOVEMBER 21: Singer Keke Palmer attends Sean "Diddy" Combs' Exclusive Birthday Celebration on November 21, 2015 in Beverly Hills, California. (Photo by Allen Berezovsky/Getty Images)

3. SOFIA VERGARA

Sofia-Vergara-Holiday-Gift-Picks-2014

2. REESE WITHERSPOON

090023_05_028-FINAL.tif

1. JENNIFER ANISTON 

jennifer-aniston-3-800

Musimy to jasno podkreślić – poniekąd szanujemy ten wybór. Aniston ma już 47 lat, ale trzyma się lepiej niż niejedna młódka, co udowodniła między innym popisowym striptizem w filmie „Millerowie”, tym samym mocno poprawiając notowania tego gniota. Zdecydowanie klasa. Ciężko stworzyć zestawienie najseksowniejszych kobiet w tych granicach wiekowych, nie uwzględniając tej aktorki. To dla niej drugie tego typu wyróżnienie, pierwsze odbierała jeszcze jako Rachel z serialu „Przyjaciele”, gdy emitowany był właśnie ostatni sezon kultowej produkcji.

Jednak wraz z wyborem Aniston wbrew pozorom wcale nie został pobity rekord wieku laureatki. W zeszłym roku bowiem wyróżnienie otrzymała 50-letnia Sandra Bullock. I z tym właśnie wiąże się nasze zastrzeżenie – magazyn niebezpiecznie skręca w kierunku doceniania pań, które wiosen mają ze dwa razy więcej niż laski z rozkładówek Playboya. Wcześniej na jedynce lądowały też np. Julia Roberts (rekordzistka, cztery tytuły, ostatni jako 42-latka), Jennifer Lopez (41 l.), Gwyneth Paltrow (40 l.).

Redakcjo magazynu People, wszystko ładnie-pięknie, ale radzimy zachować czujność. Średnia wieku rośnie w takim tempie, że za chwilę zaczniemy się zastanawiać, czy najzwyczajniej w świecie w ogóle jeszcze wypada się jarać laureatką, czy przypadkiem nie leży to już poza granicami dobrego smaku. A nawet powyższa lista pokazała, że „młodzież” naprawdę ma potencjał i warto na nią stawiać!

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑