Anja tłumaczy polskim mężczyznom jak żyć. Tym razem pisze o fryzurach

Opublikowano Maj 13, 2013 | przez ZP

rubik

„Nasza szkapa” już od dawna nie kojarzy mi się z tytułem nowelki Marii Konopnickiej. Kiedy słyszę te dwa słowa, mam przed oczami Anję Rubik.  Polski skarb narodowy. Koniopodobną gwiazdę, która raz na jakiś czas postanawia zabrać w ojczyźnie głos, by pokazać nam jak żyć.

Tym razem top modelka wzięła się za fryzury Polaków. W felietonie dla „Playboya” spłodziła coś takiego:

„Jeden z typowych błędów, jakie widzę na polskich ulicach, to całkowicie zaniedbane, przypadkowe fryzury. Dorosły mężczyzna, który nie jest w wojsku nie powinien nosić krótko ostrzyżonych włosów. Panowie! Nie macie już 8 lat i nie musicie strzyc się do jednej długości.”

Rozłóżmy tę wypowiedź na trzy części:

Jeden z typowych błędów, jakie widzę na polskich ulicach – jak dla mnie ten fragment jest jednym wielkim kłamstwem. Rubik rzadko kiedy bywa w Polsce, a jak już wpada to lansuje się głównie na zlotach celebrytów albo w głupawych telewizyjnych programach. Nie ma więc zielonego pojęcia, jak wyglądają ludzie na przeciętnej ulicy w naszym kraju, czy to w Rzeszowie, Gdańsku, Wrocławiu,  czy nawet w Warszawie.

całkowicie zaniedbane, przypadkowe fryzury – Aniu, tak właśnie jest, masz rację. 99 % Polaków myje włosy raz na miesiąc, ale nie szamponem tylko szarym mydłem. Dodatkowo nie korzystamy z coraz to lepszych past i kremów, zamiast nich wcieramy w głowy żółtko z jajka z cukrem. W efekcie wszy są u nas na porządku dziennym, podobnie jak łupież, który leci z męskich włosów bardziej obficie niż śnieg z alaskańskiego nieba.

Nasze kobiety mają już tego dość. W obawie przed zarazą każą nam spać na kanapach, a podczas uprawiania seksu nie zgadzają się na zabawy w pozycji na misjonarza albo – o zgrozo – na łyżeczkę. Każda z nich jest bowiem niemalże gwarantem sczepiania się włosów z obu głów, co doprowadziłoby biedne niewiasty do chorób skóry przy których najgorsze nawet wenery to pikuś.

Dorosły mężczyzna, który nie jest w wojsku nie powinien nosić krótko ostrzyżonych włosów. Panowie! Nie macie już 8 lat i nie musicie strzyc się do jednej długości – Of course my horse, dobrze pisze, polać jej! Każdy duży, poważny mężczyzna powinien wyhodować na głowie coś wyróżniającego go z tłumu. Aniu (Anju?), to moje propozycje, którymi na pewno się zachwycisz:

wlosy1

wlosy2

wlosy3wlosy4

Niezłe, prawda?

Gdyby Polskę zalała fala tego typu niebanalnych uczesań, wreszcie spełnilibyśmy światowe standardy. A tym samym zasłużyli na słowa pochwały pani Rubik.

Kto wie, może nawet Anja zabrałaby wtedy do kraju swoje wychudzone koleżanki z modowego Olimpu, żeby pokazać im, jak zajebiście wyglądają jej rodacy?

Boję się tylko, że gdyby plotki o naszych plerezach za bardzo rozpowszechniły się pośród top modelek, dziewczyny zaczęłyby hurtowo wpadać nad Wisłę, by polować na tutejszych przystojniaków.  A taki najazd wychudzonych ślicznotek rychło zamieniłby Polskę w „Szkapoland”.

***

A propos Rubik: tu macie tekst poświęcony między innymi jej, chyba najlepszy w historii Wyszło, dlatego warto go przypomnieć:

http://wyszlo.com/tak-sie-konczy-gdy-gej-decyduje-ktora-dupa-jest-fajna/

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑