Chcesz uniknąć raka prostaty? To bzykaj na potęgę!

Opublikowano Październik 30, 2014 | przez ZP

seks

Raz na jakiś czas świat obiega informacja o dziwacznym odkryciu szerzej nieznanych naukowców z jakiegoś prestiżowego uniwersytetu. Przeważnie są to Amerykanie, ale zdarza się, że także inne nacje przyciągają uwagę ludzkości. W tym konkretnym przypadku chodzi o Kanadyjczyków. Oto jajogłowi z uniwerku w Montrealu odkryli ciekawą zależność, która może okazać się rewolucyjna dla wszystkich mężczyzn, zarówno tych w związkach, jak i singli.


O co chodzi? Wg sympatycznych Kanadyjczyków bujne życie seksualne… zmniejsza szanse na zachorowanie na raka prostaty. W latach 2005-09 zbadano 3200 mężczyzn i wyszło, że ci, którzy mieli ponad 20 partnerek w łóżku, mają 33% mniej szans na „spotkanie” z tym nowotworem.

Jesteśmy przekonani, że ta informacja zmieni życie wielu facetów. Ci, którzy dotychczas ruchali na potęgę, będą najpewniej… dupczyć jeszcze ostrzej, na zasadzie:

– Im więcej lasek wypukam, tym dalej ode mnie będzie rak prostaty. A kto wie, może i wszystkie inne nowotwory? Tak, to możliwe!

Prawdziwa rewolucja czeka jednak wiernych samców, dla których żona była np. drugą lub piątą kochanką w łóżku. Tacy goście są już pewnie nieco znużeni seksem ze ślubną, ale że wygrywa w nich przyzwoitość, to nie zdradzają. No ale przyznacie sami, że wyniki badań Kanadyjczyków WSZYSTKO zmieniają. Taki delikwent może teraz zaprosić połowicę na wykwintną kolację, w trakcie której, już przy deserze, wyjmie ładnie zapakowany prezent. Dziewcze będzie się spodziewać Bóg wie jakich delicji, a tymczasem miast biżuterii otrzyma w pudełeczku… artykuł o raku prostaty.

Oczywiście jest szansa, że co bardziej temperamentna laska uzna go za stek bzdur i wystąpi o rozwód, albo przynajmniej przez tydzień nie będzie się odzywać do męża, my chcemy jednak wierzyć w to, iż większość pań wykaże się nowoczesnym podejściem i pozwoli swoim partnerom podupczyć chociaż tyle, by dobić na liczniku do wspomnianej na początku tekstu, magicznej liczby 20.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑