Człowiek, który podbił świat w tygodniu, kiedy ty się opierdalałeś: Mac Stopa

Opublikowano Kwiecień 3, 2016 | przez MB

mac stopa

Ciepło ci, wygodnie? Jesteś najedzony, wypoczęty, browar z kumplami zaliczony? Po pracy mała drzemka, osiem godzin w tyrce a potem laba? Ludzie, których opisujemy w tym cyklu, przekraczają granice własnych możliwości, pobijają rekordy i zostają sławni dzięki ciężkiej pracy, hartowi ducha
i wyrzeczeniom. A ty co? Opierdalasz się. Głupio ci teraz?

Mac Stopa to wybitny polski designer i twórca zjawiskowej płyty Laminam Star Maker, która w tym tygodniu zachwyciła cały świat. Efekt jego ciężkiej i kreatywnej pracy to w istocie układanka lub też mozaika złożona z gwiazd pięciokątnych, ale przedstawionych na tle sześciokątnego cieniowania. Obracanie jej o dziewięćdziesiąt stopni pozwala na nieustanną zmianę wzorów. Tego typu dekorację można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Laminam Star Maker potrafi dostosować się do każdej przestrzeni i do każdej płaszczyzny. Z równie pięknym skutkiem potrafi ozdobić podłogi, ściany, stoły i zewnętrzne warstwy budynków.

Płyta jest całkowicie płaska, a jej konstrukcja umożliwia równe i dokładne przycinanie. Ponadto dzięki specjalnie przygotowanemu z naturalnych składników i pieczonemu w niewyobrażalnej temperaturze tysiąca dwustu dwudziestu stopni Celsjusza granulatowi, ozdoba jest niesamowicie wytrzymała, odporna na uderzenia, wstrząsy i zarysowania.

laminam

Za swoje dzieło Stopa został doceniony przez kapitułę najważniejszej i najbardziej prestiżowej w świecie designu nagrody, czyli Red Dot Design Award przyznawanej w Niemczech. W jury zasiadało aż czterdziestu jeden specjalistów, twórców, profesorów i dziennikarzy. Projekt polskiego designera został wyróżniony pod kątem innowacyjności, ekologii i funkcjonalności i otrzymał najwyższy laur – Red Dot: Best of the Best. Taki zaszczyt spotyka jeden projekt na sto. Oficjalne wręczenie nagrody odbędzie się w lipcu 2016 roku.

Laminam Star Maker

A jeśli korci was, żeby na własne oczy zobaczyć, jaki efekt daje zastosowanie Laminam Star Maker w przestrzeni zamkniętej, to warto w najbliższym czasie odwiedzić imponujący warszawski biurowiec Warsaw Spire, w którym projekt Stopy stanowi element efektownego wystroju.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑