Człowiek, który podbił świat w tym tygodniu, kiedy ty się opierdalałeś: Joanna Kuchta

Opublikowano Sierpień 16, 2015 | przez MB

kuchta 3

Wydawać by się mogło, iż Internet widział już tyle cycków, że kolejne nie zrobią na nim wrażenia. Nic bardziej mylnego. Trzeba je tylko umiejętnie wyeksponować. Joanna Kuchta dzięki swojej seksualności z dnia na dzień stała się gwiazdą social media i rozchwytywaną modelką.

Do tej pory wiele podobnych sukcesów było osiąganych niechcący. Czyjeś selfie znalazło się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. W sytuacji polskiej dziewiętnastolatki mieszkającej w Irlandii o przypadku nie może być mowy. Jej sześćset trzydzieści tysięcy followersów na Instagramie to efekt perfekcyjnej promocji własnej osoby w sieci.

kuchta 2

Kuchta stworzyła spójny wizerunek lolity kuszącej zgrabnym ciałem, śmiałymi kreacjami i prowokacyjnymi hasłami na kusych bluzeczkach. Słowa „te cycuszki są sztuką” aż proszą się o lajka a zdjęć, na których pojawia się sideboob, trudno nie skomentować. Do pokochania nastolatki internautom wystarczył jasny, konsekwentny przekaz – landrynkowa laska pokazuje wdzięki. Dzięki umiejętności stworzenia wiarygodnej kreacji modelka do zdobywania szerokich zasięgów swoich postów nie potrzebuje nawet hashtagów. Wystarczy obietnica kolejnego kokieteryjnego zdjęcia.

W przeszłości wrzucała takie, które Instagram musiał usuwać ze względu na to, że Kuchta nie ma przed fanami nic do ukrycia. Teraz nadal je publikuje, ale wie, gdzie wstawić odpowiednią ikonkę i nie ma już problemów z pruderyjnymi administratorami. Same media społecznościowe traktuje bardzo zawodowo, a w swój internetowy modeling uważa za ciężkie zajęcie wymagającego bezwzględnego perfekcjonizmu.

Takie podejście przyniosło jej w krótkim czasie nie tylko rekordową liczbę fanów – wraz z nimi posypały się atrakcyjne propozycje reklamowe. Społecznościowy fenomen Kuchty dotarł m.in. do szefów American Apparel, którzy zaproponowali odważnemu teensowi kontrakt. Przykuła również uwagę Anitagency, firmy specjalizującej się w wyszukiwaniu świeżych i nieopatrzonych twarzy do sesji fotograficznych o buntowniczej wymowie. Z nimi również podpisała umowę. Na takie sukcesy zawodowe inne modelki pracują latami, Polce udało się to dzięki kilku zdjęciom wrzuconym do sieci.

kuchta

Prezentowany przez Kuchtę wizerunek może budzić wiele kontrowersji i niekoniecznie musi się podobać osobom przyglądającym się jej popularności z boku. Trzeba jednak docenić zmysł tej nastolatki do trafiania w gusta i potrzeby użytkowników Instagrama. Podobną intuicją chciałoby się wykazywać wielu pracowników agencji reklamowych. Naszej bohaterce podbicie serc internautów przyszło bez żadnego problemu.

Obecnie dzierży tytuł najpopularniejszej Polki na Instagramie. I pewnie jeszcze długo nikt jej nie podskoczy.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑