Czy chciałbyś, żeby ta laska spuściła ci wpierdol?

Opublikowano Styczeń 14, 2014 | przez Dżordż

Porczyk4

Drogi czytelniku, spójrz na tę babkę powyżej. I jeszcze raz. I po raz trzeci. Co ci się rzuca w oczy? Cycki? Normalka. W końcu to kobieta, która słynie z doskonałego ciała – kiedyś była nawet Miss Universe Fitness. Ale to już przeszłość. Grzeczne fizyczne ćwiczenia poszły w odstawkę, rozpoczęła się konkretna, treninigowa napierdalanka – Kamila Porczyk weźmie udział w… najbliższym KSW 26, w marcu.

Dziewczyna nie ma praktycznie żadnego doświadczenia w MMA. W 2013 roku sprała w Niemczech jakąś helgę po niespełna trzech minutach walki i to by było na tyle. Teraz znana polska federacja postanowiła dać Porczyk szansę. W wieku 37 lat otrzyma okazję, aby zaistnieć w nowym dla siebie świecie. Pytanie: po co? Jak dla nas odpowiedź jest jasna: bo Kamila  uczyni KSW reklamę. Gala dopiero za kilkadziesiąt dni, w tym czasie spokojnie rozniesie się po całym kraju, że oto fitnesska zamierza się prać po mordach z jakąś inną lalą, zapewne mniej seksowną, z nie aż tak wydatnym biustem.

Marketingowo to ciekawy zabieg, ale czy sportowo? Nie sądzimy. Władze KSW chcą, żeby ich nazwa kojarzyła się z walkami na wysokim poziomie, czyli z dobrze skrojonym produktem, którego nie wstyd pokazać nie tylko w kraju, ale i poza nim. Tymczasem jeśli chodzi o Porczyk to owszem, można zaprezentować ją ludziom w Polsce i na świecie, bo wygląda ok, ale czy to jednak trochę nie za mało?

Tu rodzi się też pytanie: kogo jeszcze KSW jest gotowe ściągnąć w 2014, by zapewnić sobie odpowiedni rozgłos? Może Kasię Cichopek? Też ma spore bufory, dzieci już urodzone, specjalnie dużo ofert telewizyjnych dla dziewczyny nie widać, na pewno chciałaby wejść do ringu. Także łaknąca (y)  popularności Anna Grodzka mogłaby nie pogardzić fighterską ofertą. Tu rodzi się jednak dosyć trudne pytanie: przeciwko komu ją (go) wystawić? Facetom czy babkom?

porczyk3

 

 porczyk2

Porczyk1

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑