Deborah Pistarchi. Seks spod sterty ochraniaczy

Opublikowano Listopad 13, 2013 | przez MB

deborah

Prawda jest taka, że oko mężczyzny na sporty zespołowe w wykonaniu kobiet zawsze będzie spoglądało z pogardą. Piłka nożna jest mniej efektowna, koszykówka mniej siłowa, a piłka ręczna o wiele wolniejsza.

Chroniona jest tylko siatkówka. Na jej zawodniczki oko mężczyzny spogląda zupełnie inaczej. Wypięte pośladki, napięte uda, piersi opięte obcisłym topem. Zupełnym przeciwieństwem jest chociażby hokej, w którego, jak się okazuje, kobiety również naparzają. Nie dość, że okradają tę grę z emocji, to w dodatku nie ma na co popatrzeć. Obleczone w te wszystkie ochraniacze, kaski i olbrzymie koszulki, które zasłaniają co najlepsze, a właściwie wszystko, kobiety momentalnie przestają funkcjonować jako obiekt seksualny. Chyba, że ktoś ma taki fetysz.

Jest jednak jedna Pani, która udowadnia, że nie wolno oceniać książki po okładce, a damskiego hokeja po bodikach. Ostatnio światem sportu (i nie tylko) zatrzęsła (a na jej widok zatrzęsło setki fanów) niejaka Deborah Pistarchi.

Telewizja FOX Sports uznała ją za najseksowniejszą hokeistkę na świecie i miała do tego solidne podstawy. Deborah, jak widać na załączonych obrazkach, wygląda bowiem jak pierwszorzędna gwiazda porno, którą chętnie w swojej posiadłości ugościłby Hugh Hefner. Swego czasu pewnie i Marcin Meller ochoczo przygarnąłby ją na okładkę.

Niestety świat mediów jest tak mocno skoncentrowany na jej cyckach (swoją drogą, przełomowych), że żadne źródło nie podaje, w jakim klubie Pistarchi gra. I czy w ogóle jest to hokej na lodzie, czy na trawie. Kwestie czysto sportowe schodzą na dalszy plan.

A szkoda, bo może akurat któryś z nas miałby po drodze i wstąpiłby na meczyk. Popatrzył, ocenił, może nawet zmienił zdanie na temat sportów kobiecych. Może Deborah, w tej chwili już nie tylko hokeistka, ale i celebrytka, proponuje swoim fanom darmowy striptiz albo robi loda w szatni. Na pewno dużo pozuje.

I choć nie wiadomo, jakie statystki osiąga w punktacji kanadyjskiej, od Wyszło dostaje dziesięć na dziesięć.

deborah6

 

 

deborah4

 

deborah3

 

deborah5

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑