Doda szuka faceta-makiety. Stroszyć piórka, czy uciekać gdzie pieprz rośnie?

Opublikowano Maj 15, 2014 | przez MB

doda

Honorowy, szczery i spontaniczny. Żadnych nałogów, dziwek i hazardu. Przy okazji skromny i bez parcia na szkło. Najlepiej tancerz, atleta albo rockstar. Przystojny, umięśniony, starszy. I udawany. Taki powinien być nowy partner Doroty Rabczewskiej.

Właśnie gruchnęła wieść, że popularna artystka sceniczna Doda poszukuje godnej siebie partii. Najwyraźniej nie została stworzona do życia w pojedynkę i potrzebuje gacha na gwałt.

Mniej lub bardziej dosłownie, ale na gwałt.

Startujący w castingu mężczyźni nie są bowiem rozpatrywani pod kątem długotrwałej, solidnej znajomości z perspektywami na przyszłość. Dodzie potrzebny jest przydupas. Koleś, który za tajemnicze hojne wynagrodzenie będzie wyprowadzał celebrytkę na spacery, głaskał ją za uchem i drapał po brzuszku, a jednocześnie pozostawał w cieniu. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem paparazzi, którzy każdą tego typu aktywność ze strony gwiazdy obfotografują jak się patrzy. Rabczewska za wszelką cenę pragnie utrzymać pozory bycia zaangażowaną w stały związek.

Powiedzcie nam, która głowa to ogarnie?

Jak bardzo szalony umysł wpadł na tak absurdalny pomysł?

Jak duży spadek w ostatnim czasie musiało zaliczyć słynne IQ piosenkarki?

Szczególnie, że przez długi czas trwała w związku urojonym.

– Mam, ale nie pokażę.

Wraz ze swoim wyimaginowanym partnerem planowała nawet ślub, do którego jak widać nie doszło.

W związku z akcją poszukiwania przez Dodę chłopaka-makiety żaden tancerz, sportowiec ani rockstar nie mogą czuć się bezpieczni. W takich chwilach dziękujemy Panu Bogu, że nie dopuścił do spełnienia naszych marzeń z dzieciństwa. Dla niektórych jednak to może być news nie byle jaki i już niedługo powinniśmy spodziewać się wokół Dody wielu buchających testosteronem pawi stroszących piórka. Nie mogliśmy oprzeć się pokusie i nie wyobrazić sobie kilku absztyfikantów. Wybraliśmy po jednym z każdego zawodu.

Tancerz dla Dody

 

Znany jako Techno Viking. Gwiazdą został przypadkiem. Nie zależy mu na blasku fleszy, bo od czasów powyższego filmu nie wypuścił już żadnego internetowego hitu. Nadal rozpoznawalny, ale w Polsce cieszący się już niknącą popularnością. Koszulka z krótkim rękawkiem skutecznie pozbawi go cech szczególnych. Wysoki, dobrze zbudowany, z nowoczesną fryzurą. Wymarzony kandydat.

Sportowiec dla Dody

żuraw

Niegdyś znany jako Maciej Żurawski. Była chluba narodu. Obecnie raczej jego pośmiewisko, czyli z Dodą ma coś wspólnego. Nadal czynny zawodowo, bo reaktywował się w trzeciej lidze. Chwilowo na językach, ale szum ucichnie, gdy już (nie) wybiorą go do tego europarlamentu. Zamknie się w biurze i nikt o nim nigdy nie usłyszy. Z racji swoich nowych obowiązków będzie miał sporo wolnego czasu na hasanie z Dodeńką. Po ostatniej kompromitacji na pewno będzie chciał zostać w cieniu.

Rockstar dla Dody

rockstar

 

Dorota Rabczewska najwyraźniej potrzebuje mocnego kopa, żeby wreszcie zmądrzeć.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , ,Back to Top ↑