Drogie dziewczyny, niestety macie przegwizdane

Opublikowano Luty 12, 2015 | przez ZP

Shocked Girl

Najbliższe trzy dni mogą być baaaardzo ciężkie dla niemal każdej kobiety. Dziewczyny: trzymamy kciuki, żebyście jakoś dały radę!

Dramat pań najprawdopodobniej zacznie się już dziś, od tłustego czwartku. Wiadomo: każda niewiasta chce mieć seksowną sylwetkę rodem z reklamy bielizny. Tylko jak ją zachować, skoro wszyscy dookoła częstują pączkami, faworkami i innymi słodkościami? Łatwo nie będzie, przez ten jeden dzień można złapać przynajmniej kilogram, a to, nie oszukujmy się, dla niektórych dziewcząt jest już prawdziwym dramatem.

Po kalorycznych wrażeniach przyjdzie czas na sławny piątek trzynastego. Dziewczyny nie gapy, więc doskonale wiedzą, że w taki dzień może zdarzyć się coś strasznego. W grę wchodzi każda możliwa katastrofa: w komunikacji miejskiej przypałęta się jakiś nadgorliwy, nieprzystojny absztyfikant, który nie będzie chciał się odczepić. Pośliznę się na obcasach i złamię nogę. Kiedy będę szła na spotkanie służbowe, jakieś auto zachlapie mnie błotem. I tak dalej, i tak dalej. Jutro na każdą panią za rogiem czeka nieszczęście, taka prawda.

No ale może ewentualne dramaty z piątku zrównoważą miłe doznania w sobotę? Przecież to walentynki! Singielki zapewne liczą, że tego dnia pojawi się na ich drodze Christian Grey, a więc przystojny, czarujący miliarder, z którym przyjdzie im spędzić resztę życia.

Cóż drogie panie, nie chcę was zawieść, ale prawdopodobnie takie ciacho to zobaczycie tylko wtedy, gdy wybierzecie się do kina na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”…

Kobiety w związkach mają za to nadzieję, że ich druga połówka sięgnie głęboko do portfela i kupi zawstydzającej wielkości bukiet kwiatów, francuskie wino z rocznika 1963, a tak w ogóle to weźmie mnie do restauracji Atelier Amaro, w której będzie szastał gotówką bardziej niż podchmielony bogacz w Cocomo.

Laski, na waszym miejscu raczej nie liczyłbym na taki scenariusz. Pamiętajcie, że w ten weekend po miliardzie dni przerwy wraca polska ekstraklasa piłkarska, najpewniej więc zamiast waszego towarzystwa w walentynki facet wybierze spotkanie z kumplem, z którym będzie oglądał pasjonującą (he he) transmisję z meczu GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑