Dziewczyny, kiedy koleś z Tindera okaże się świrem, zamówcie „drink” Angela Shot

Opublikowano Styczeń 9, 2017 | przez MB

date

Spotkanie w realu z kimś z Tindera jest właściwie jak randka w ciemno. Może i wiesz jak ten ktoś wygląda i czym się interesuje, ale nigdy nie masz pewności, czy nie okaże się obleśnym zbokiem, seksoholikiem lub agresywnym padalcem. Dlatego właśnie powstał „drink” Angela Shot.

Dziewczyny, działa to w następujący sposób. Kiedy koleś, którego właśnie poznałyście, sprawia wam problemy, jest wulgarny, nieprzyjemny, zbyt nachalny lub gorzej i czujecie się przy nim zagrożone, wtedy przerywacie na chwilę rozmowę ratując się podejściem do baru. Zachowując spokój i jak gdyby nigdy nic składacie zamówienie na Angela Shot, które zadziała jak tajne hasło. Barman nie zaserwuje jednak alkoholu, tylko zaoferuje swoją pomoc w trudnej sytuacji.

Ten sprytny sposób na uniknięcie przykrych scen wymyśliło brytyjski stowarzyszenie Linclonshire Rape Crisis. Wieść o nim zaczyna już roznosić się po Europie i mamy nadzieję, że przywędrowała też do Polski. A jeśli nie, to trzymamy kciuki za to, żeby w tym momencie czytał nas jakiś bystry barman, który udostępni ten tekst swoim kolegom po fachu.

Barowy kod uwzględnia trzy stopnie zagrożenia.

Kiedy kobieta zamawia po prostu Angelę, wtedy obsługa baru lub restauracji dyskretnie odprowadza ją do zaparkowanego samochodu.

Kiedy zamawia Angelę z lodem, wówczas oznacza to, że trzeba jej natychmiast zamówić taksówkę.

Kiedy z kolei prosi o Angelę z cytryną, co równoznaczne jest z czerwonym alarmem, wtedy najlepiej by było od razu zadzwonić na policję.

System jest bardzo prosty, dlatego w niedługim czasie powinien zacząć funkcjonować we wszystkich lokalach. Proponujemy także, aby wprowadzono go  w klubach nocnych, w których roi się od najebanych typów pozbawionych dobrych manier i kultury osobistej. Niemało jest też takich, którzy gotowi są posunąć się dalej niż nieprzyjemne zaczepki. Dlatego pomysł jest naprawdę świetny. Oczywiście nie musi być to koniecznie Angela Shot. „Drinkowi” można nadać mu inną nazwę, a plakat z informacją o nim wywiesić w damskiej toalecie.

angela shot

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑