Dziewczyny, na gwałt potrzebujecie chłopaka? To stwórzcie go sobie

Opublikowano Styczeń 23, 2015 | przez MB

Get texts from your 'Invisible Boyfriend'

Rynek mobilnych aplikacji zaskakuje nas coraz bardziej. Właśnie powstał program, który pozwala użytkowniczkom nabyć… chłopaka. Invisible Boyfriend jest prawie taki sam jak prawdziwy. Z tą tylko różnicą, że tak naprawdę go nie ma.

Oglądaliście film „Ona” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej? Okazuje się, że oprogramowanie, które ma zaspokoić wszystkie potrzeby głównego bohatera, to już nie do końca takie sci-fi. Szczegóły? Poniżej.

invisible 2

Po odpaleniu aplikacji pojawia się galeria męskich twarzy, z których dziewczyna wybiera sobie ulubioną. Są to autentyczne zdjęcia gości, którzy dobrowolnie umieścili swoje selfie w bazie programu. Mogą na tym nawet zarobić, jeśli ich zdjęcie zostanie wybrane więcej niż jeden raz.

Gdy kłamczucha dokona już wyboru, etap kolejny to personalizowanie chłopaka.

Aplikacja pozwala na wybór imienia, wieku, a nawet historii poznania. Dla mało pomysłowych użytkowniczek twórcy przygotowali podpowiedzi w postaci możliwych miejsc, przypuszczalnego czasu oraz zaistniałych okoliczności zakochania. Taki swoisty fanpage niewidzialnego chłopaka pozwala nie walnąć się w trakcie wielokrotnego opowiadania tej samej historii i uporządkować „fakty”. Zmyślne.

Najlepsze zaczyna się dopiero teraz. Tak wykreowana postać jest w stanie… pisać SMS-y, z sensem odpowiadać, nagrać się na pocztę głosową a nawet napisać list. Jak? Nie wiadomo. Autorom aplikacji najwyraźniej wydaje się, że stworzyli Coca-Colę nowych technologii i nie zdradzają swojego sekretu.

invisible text

W tej chwili Invisible Boyfriend dostępny jest jeszcze za darmo, więc warto się pospieszyć, dziewczyny. Niedługo zaczną obowiązywać płatne pakiety – 24,99 dolarów za 100 smsów, 10 wiadomości głosowych i 1 list. Będzie też wersja dla mężczyzn.

Jaki jest cel istnienia takiej aplikacji? Na nasze oko to program, który został stworzony dla zdesperowanych singielek, zazdrosnych o szczęście swoich koleżanek licealistek oraz samotnych alkoholiczek (oczywiście jedna opcja nie wyklucza drugiej). W takich środowiskach, które życiowe wzorce czerpią z „Seksu w wielkim mieście”, posiadanie życiowego partnera to prawdziwy prestiż. Twórcy Invisible Boyfried App zapewniają go docelowo za niecałe dwadzieścia pięć dolarów.

Podwyższenie samooceny, wzrost pewności siebie, skok w górę społecznej hierarchii? Raczej totalna obłuda i tuszowanie rzeczywistości.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑