Dziewczyny, podczas mundialu zadbajcie o dietę swoich mężczyzn

Opublikowano Czerwiec 20, 2014 | przez MB

piłkarze

Drogie Panie, mundial w pełnym rozkwicie. Polacy w swoim żywiole, bo kanapowe kibicowanie to nasz sport narodowy. Jednocześnie rozrywka, która wymaga dużo wolnego czasu i zaangażowania na pełen etat.

Emocje, terminarze, statystyki, kontrowersje, gorące kibicki, efektowne gole, wielkie rozczarowania, łzy. Zauważyliśmy, że w natłoku emocji polski kibic kanapowy często zapomina o odżywianiu się. Nie mówimy nawet o zdrowym jedzeniu, a spożywaniu w ogóle. Jego głównymi atrybutami są piwo i czipsy. Bardzo monotonnie. Proponujemy więc menu, które urozmaici dietę Waszego mężczyzny. Większość dań w przygotowaniu jest banalna, inne wymagają trochę więcej serca, ale każde z nich na pewno uszczęśliwi każdego kibica. Da wam też pewność, że podczas meczu Chorwacja-Meksyk nie będziecie musiały wzywać karetki.

Na szybko

Z okazji Mistrzostw Świata w Brazylii największe sieci fast foodów przygotowały okolicznościowe zestawy posiłków dla najzagorzalszych kibiców. Takich, co kupują koszulki, szaliki i gadżety, zbierają naklejki do specjalnych klaserów i malują sobie twarze w narodowe barwy obcych krajów.

Może hamburgery, kurczaki i frytki to niekoniecznie zdrowe rozwiązanie dla waszych ukochanych, ale liczba kalorii w nich zawarta spokojnie wystarczy na cały mundial. Zestawy zachwycają swoją objętością oraz wyjątkowym futbolowym designem.

mc

 Na aztecko

Jeśli nie jesteście przekonane do śmieciowego żarcia i znudziła Wam się polska kuchnia, warto skorzystać z dobrodziejstw mundialowych krajów. Jedną z ulubionych reprezentacji kobiet nie wiadomo dlaczego od zawsze jest Meksyk. A skoro tak, to może warto poeksperymentować z tamtejszym guacamole. Smaczne, pożywne i oryginalne. Można podawać na wiele sposobów i przemycić w nim zdrowe warzywa.

głakamole

Na słodko

Osłabiony organizm kanapowego kibica potrzebuje sporo cukru. Gdy przysypia w oczekiwaniu na ostatni mecz dnia, najlepiej uraczyć go słodkościami. Te mogą być przeróżne: babeczki, ciasteczka, cukiereczki, rogaliczki, pralinki, co tylko dusza zapragnie. Kobieta z duszą cukiernika powinna być w swoim żywiole.

ciasto

 

ciasteczka

Na rano

Możecie być pewne, że po ostatnim nocnym spotkaniu Wasz wytrwały wojownik na pewno padnie jak betka. Zaśnie zaraz po gwizdku sędziego w miejscu, w którym akurat się znajdował. Być może nawet na stojąco albo w pozycji przykucniętej. Po przebudzeniu prawdopodobnie nie będzie wiedział, gdzie jest i dlaczego brzmi jakby jego gardło było wyłożone papierem ściernym. Może być przestraszony. Poczucie bezpieczeństwa i spokoju przywróci zapach świeżych wypieków.

PERU_PRISON_WCUP_ABD111-2014JUN03_000913_576.jpg

 

chleb

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , ,Back to Top ↑