Jestem mężczyzną, jestem zajebisty. Jesteś kobietą, powinnaś mnie czcić

Opublikowano Wrzesień 30, 2014 | przez ZP

szczy

Dziś Dzień Chłopaka, a więc święto, które nie do końca nam pasuje. Uważamy bowiem, że panie powinny czcić mężczyzn nie raz w roku a na okrągło, przez 365, względnie 366 dni.


Zasługujemy na całoroczną atencję, podziw i szacunek jak nikt inny. Powody? Och, jest ich wiele. Kilka pierwszych z brzegu: po ciężkim dniu harówki w robocie, nie zważając na własne zmęczenie, dajemy kobietom fizyczną rozkosz. A gdy już skończymy łóżkowe wygibasy, nie odwracamy się ostentacyjnie dupą do partnerki, tylko z uwagą wysłuchujemy jej postosunkowych przemyśleń.

Ale świat nie kończy się na seksie, więc panie powinny doceniać też to, że często zabieramy je na ekskluzywne wakacje, do dobrych restauracji oraz że kupujemy im drogie prezenty. Oczywiście nasza rola nie ogranicza się tylko do wydawania pieniędzy na wybrankę, kiedy sytuacja tego wymaga potrafimy również zamienić się w jej najlepszą przyjaciółkę. XXI-wieczny mężczyzna bez wahania doradzi dziewczynie, jaki kolor torebki dobrać do kostiumu, czy też które szpilki najlepiej skomponują się z jej sukienką. Jesteśmy ludźmi renesansu, taka prawda.

Zwracające zwyczajowo uwagę na szczegóły kobiety nie mogą nie dostrzegać tych wszystkich niuansów. A skoro tak, nie powinny ustawać w docenianiu swoich wspaniałych, szarmanckich mężczyzn. Robiony z czułością lodzik, pozwolenie na wypady z kumplami na piwko, radość z możliwości prania bielizny swojego samca – te zachowania panie wręcz muszą prezentować regularnie. Natomiast w tak wyjątkowy dzień jak dziś mamy prawo spodziewać się czegoś naprawdę extra. I nie chodzi nam tu o butelkę dobrego wina, czy FIFĘ 2015. Fajne gesty, ale jednak bez wow.

Sprowadzenie do domu koleżanki-modelki, z którą da się uskutecznić trójkąt, bilet na mecz Ligi Mistrzów z udziałem ulubionej drużyny partnera, iPhone 6 z jakąś niebanalną obudową – na miejscu lasek poszlibyśmy raczej w tę stronę. Że to wymaga wysiłku i nakładów finansowych?

Cóż, nasza miłość jest ich warta.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑