Dzisiejszy zwiastun Wiedźmina 3 to najlepsze lekarstwo na polskie kompleksy

Opublikowano Sierpień 14, 2013 | przez Diabeu

Wiedźmin-3-Dziki-Gon-logo

W dni takie jak dziś jestem najzwyczajniej w świecie dumny z tego, że urodziłem się w Polsce.

CD Projekt RED uderzył dziś z grubej rury: nowym zwiastunem Wiedźmina 3, który jest po prostu genialny. Jaram się niesamowicie, obejrzałem go już kilka razy i prawie za każdym razem po plecach przechodziły mi ciarki. Choć z branżą gier jestem związany już od blisko 10 lat, przez kilka nawet zawodowo, to w żadnego wcześniejszego Wiedźmina nigdy nie grałem. Ale gdy widzę, że od jakiegoś czasu moi rodacy są jedną z najlepszych ekip w jednej z najważniejszych gałęzi przemysłu rozrywkowego, to po prostu rozpiera mnie duma. Choć mógłbym powiedzieć – rozpierdala. Ale do rzeczy.

Jest też wersja PL, ale naszym zdaniem angielska ma lepszych lektorów

Ten zwiastun to render, co oznacza mniej więcej tyle, że sama gra nie będzie tak wyglądać, no chyba że mówimy o scenkach przerywnikowych. Ale ta dojrzałość, ten klimat, ta mroczna kolorystyka, ten montaż, ta efektowna akcja w wykonaniu Geralta, no po prostu wszystko – każą mi sądzić, że przy okazji chwalonego na całym świecie Wiedźmina 2 chłopaki ze studia CD Projekt RED (kilku z nich miałem nawet okazję poznać osobiście) nie pokazali jeszcze wszystkiego, na co ich stać. Tak, wiem, to tylko zwiastun, ale osobiście jestem zdania, że twórcy, cały czas pozostający na fali wznoszącej po poprzednim sukcesie, w przyszłym roku przypierdolą tak, że nie będzie czego zbierać.

Gra, którą przed chwilą widzieliście, nazywa się Wiedźmin 3: Dziki Gon i ukaże się w przyszłym roku na pecetach i konsolach nowej generacji. Dzisiaj jest to zdecydowanie najlepsze lekarstwo na te wszystkie polskie kompleksy, o których jakiś czas temu pisał Gofrey.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑