Edzia Górniak leci po bandzie, czekamy na komisję sejmową

Opublikowano Grudzień 6, 2013 | przez Gofrey

goirniak

Edyta Górniak od kilku dni płacze na swoim oficjalnym kanale facebookowym nad śmiercią Paula Walkera, amerykańskiego aktora kojarzonego przede wszystkim z serią „Szybcy i wściekli”.

Nie wiemy, dlaczego śmierć akurat tego człowieka tak bardzo ją dotknęła, ale wiemy, że było to dotknięcie mocne i chyba dość poważne w skutkach. Dzisiaj bowiem (no dobra, teraz już wczoraj) Edyta zaatakowała serią pytań w klimacie najbardziej zaciekłych zwolenników teorii spiskowych. Oto jej post sprzed kilkunastu godzin:

„.. Przedwczesna i zaskakująca śmierć Paula Walkera nie daje mi spokoju.

Pozwalam sobie przekazać Wam swoje spostrzeżenia pod dyskusję i proszę o Waszą otwartość w Waszych przemyśleniach.

– CZY MOŻLIWE JEST ABY DOŚWIADCZONY KIEROWCA WJECHAŁ NA MAŁE POBOCZNE DRZEWO JADĄC SZEROKĄ ULICĄ BEZ ZAKRĘTU ?

– CZY MOŻLIWE JEST ABY SAMOCHÓD ZAPALIŁ SIĘ/ WYBUCHŁ NIE OD UPADKU ZE SKARPY, LECZ OD UDERZENIA W MAŁE DRZEWO, KTÓRE NAWET NIE ZOSTAJE ZNISZCZONE ?

– CZY NIE DACHOWAŁBY WCZEŚNIEJ ABY WYWOŁAĆ WSTRZĄS PRZED EWENTUALNYM WYBUCHEM ?

– DLACZEGO SAMOCHÓD ZACZĄŁ PALIĆ SIĘ NIE OD STRONY SILNIKA ??

– CZY TAK NOWOCZESNYM SKOMPUTERYZOWANYM AUTEM MOŻNA STEROWAĆ ZDALNIE ? … MOŻNA PROGRAMOWAĆ PRZECIEŻ TEMPERATURĘ POWIETRZA NA RANO. MOŻNA NAMIERZAĆ AUTO PRZEZ GPS ? … CZY WIĘC MOŻNA np. BLOKOWAĆ JEGO KIEROWNICĘ ?

– A MOŻE SAMOCHÓD WYBUCHŁ ZANIM ZJECHAŁ NA POBOCZE .. ? DLATEGO WŁAŚNIE ZJECHAŁ Z PROSTEJ ULICY NA POBOCZE. I DLATEGO NIE ZAPALIŁ SIĘ OD STRONY SILNIKA…

Myślę, że dzisiejsze informacje o oficjalnym powodzie śmierci Paula nie są prawdziwymi.

ED”

Cóż. Nie mamy do końca pomysłu jak to skomentować. Zdajemy sobie sprawę, że Paul Walker był aktorem na tyle wpływowym i ważnym, że mógł być „na oku” CIA, FBI, Mossadu i KGB, ale żeby posuwać się do takiego ordynarnego i łatwego do wykrycia zamachu? Zastanówmy się, jakie tajemnice mógł zabrać do grobu ten bezprecedensowo i bestialsko ZAMORDOWANY aktor? Czy już nigdy nie dowiemy się, kto naprawdę zaatakował wieże World Trade Center? A może Walker woził swoimi szybkimi samochodami najnowsze informacje na temat New World Order?

Jakkolwiek, dziś już go nie ma, a naszym obowiązkiem wobec niego jest rzetelne wyjaśnienie okoliczności jego śmierci. Taaak.

Cóż, Edyta od paru(nastu?) dni (lat?) zaczyna delikatnie świrować. A to kwiaty pod szkieletem płonącej tęczy, a to zapłakane zdjęcia puszczane w Internet, a to snucie teorii spiskowych dotyczących jakiegoś zagranicznego aktora… Dziwnie to wszystko wygląda i mamy nadzieję, że nie jest to wyłącznie rozpaczliwe wołanie o atencję. W sumie Edycie najlepiej wychodzi mimo wszystko śpiewanie i gdyby skupiła się wyłącznie na tym – byłoby i głośniej, i lepiej, i normalniej.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑