Ekscytujące życie złodzieja telefonów

Opublikowano Lipiec 31, 2013 | przez Gofrey

Wyobrażamy sobie takich typków jako naprawdę nieprzyjemnych frędzli. Zbyt miękcy, by zajmować się swoim fachem na poważnie, zbyt wydygani, by iść w ślady Arsene’a Lupina czy nieodżałowanego Heńka Kwinto, a jednocześnie na tyle bezczelni, by kroić niesamowitą drobnicę o niewielkiej wartości. Pomiatani przez silniejszych bandziorów, znienawidzeni przez społeczeństwo. Życiowi przegrańcy. Złodzieje telefonów.

Biorąc pod uwagę spore dozy pogardy, jakie trzymamy głęboko w serduszkach dla tego typu zbirów, wyjątkowa radosna stała się dla nas historia Hafida z Dubaju. Idioty, który wykroił telefon i zaczął go używać na co dzień. Zapominając jednocześnie o funkcji natychmiastowego przesyłu zdjęć z telefonu do „chmury”, z której to z kolei wciąż korzystać mógł prawowity właściciel komórki. Okradziony facet skorzystał z podesłanej przez los okazji w najlepszy możliwy sposób.

Tak w skrócie wyglądała geneza strony internetowej „life of a stranger who stole my phone” (całkiem trafna nazwa, nieprawdaż?). Gość pogodził się ze stratą telefonu, raczej nie palił się, by lecieć po swoją własność z powrotem do Dubaju i odszukiwać złodziejaszka, więc postanowił wykorzystać fotki, które robił sobie ów debil w nieco inny sposób – upubliczniając je, łącznie z szeregiem szyderczych komentarzy. Jego strona opisująca życie Hafida z Dubaju rozprzestrzenia się z prędkością światła po sieci, a wraz z nią – fotki tegoż imbecyla.

gosc

Pierwsza z fotek z podpisem: „MAY I INTRODUCE: mr. dickhead, who stole my phone.”


Za pierwszą fotografią podążyły kolejne, za każdym razem opatrywane naprawdę dowcipnymi podpisami autora bloga. Pierwszy wpis jest z 28 lipca, do dziś pojawiło się już sporo zdjęć, a w kolejce czekają zapewne nowiutkie flesze z życia potężnego idioty z Dubaju.

Polecamy odwiedzanie http://lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com/. Oceniając przez pryzmat fotek IQ złodzieja – tu może się jeszcze naprawdę sporo wydarzyć.

 

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑