Twoje problemy właśnie się skończyły. Mr.Profesjonalny Ali wkracza do gry

Opublikowano Kwiecień 3, 2014 | przez Dżordż

uzdrawiacz

W przeszłości światem wstrząsnęli Chemiczny Ali oraz Muhammad Ali. Teraz pora na show kolejnego kolesia o tej ksywce, tym razem mieszkającego w Polsce, w Warszawie. Panie i panowie poznajcie gościa co się zowie „Mr. Profesjonalny Ali.”

Nie masakruje ludzi gazem musztardowym ani potężnymi sierpami. Zamiast ich niszczyć, pozwala im… narodzić  się na nowo.

Nie możesz już patrzeć na swoją żonę? Myślisz o tym, żeby ją ubić? Spokojnie, niebawem na pewno znowu zakochasz się w niej tak mocno, jak podczas pierwszego roku związku.

Ledwo wiążesz koniec z końcem, a najlepszym biznesem jaki w życiu zrobiłeś było kupienie t-shirta przecenionego ze 100 na 60 zł? Luzik, krótka rozmowa z naszym mistrzem motywacji wystarczy, żebyś stał się wizjonerem na miarę Billa Gatesa.

Masz kilkanaście lat, chodzisz do technikum, w którym prześladuje cię banda dresów? Nie musisz już truchleć ze strachu przed każdym kolejnym porankiem, ON zapewni ci spokój!

Jesteśmy też przekonani, choć nie ma tego w powyższym ogłoszeniu, że Mr.Profesjonalny Ali jest również w stanie skontaktować się z duchem twojego zmarłego dziadka, potrafi rzucić klątwę na szefa, który cię gnębi, a jeśli jesteś paszczakiem to na luziku sprawi, że kobiety zaczną w tobie widzieć księcia zamiast żaby.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑