I w twoim domu może zamieszkać ninja

Opublikowano Styczeń 26, 2013 | przez Dżordż

Ninja-Block-1

Biegać po mieście w czarnym stroju, walczyć z przestępcami, rzucać w nich wypasionymi gwiazdkami – każdy z nas marzył o tym będąc dzieckiem. Każdy z nas chciał być  ninją. Zapewne zdecydowana większość – czyli tak 99,999 % czytelników tego tekstu – nie zrealizowała tych pragnień (ci, którym się udało prawdopodobnie siedzą teraz w pomieszczeniu z białymi ścianami).

Nie znaczy to jednak, że ninja ma być nieobecny w naszym życiu. Co to to nie! Więcej: oto powstał produkt dzięki któremu… będzie mógł u nas zamieszkać. I pilnować, żeby w chałupie pod nieobecność gospodarzy wszystko grało.

Gadżet nazywa się Ninja Block. Kosztuje około 200 dolarów.  Jest prosty w obsłudze, z tekstów, które o nim czytałem wynika, że nawet techniczne beztalencia potrafią go ogarnąć. A co ważniejsze: Ninja Block jest praktyczny. Kilka przykładów zastosowań: to cacko, za pośrednictwem netu, potrafi wysłać ci wiadomość, gdy ktoś podejrzany podejdzie blisko domu. Umie włączyć i wyłączyć światło. Może odpowiednio regulować temperaturę w pomieszczeniu dzięki klimatyzacji.

Ninja Block co prawda nie rzuci gwiazdką w przestępcę jeśli ten włamie ci się do domu, nie powali go też ciosem karate, ale i tak wydaje się być ciekawym rozwiązaniem dla ludzi lubiących techniczne nowinki. I bezpieczeństwo.

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑