Insta-Cam, czyli jak sprawić, że Instagram będzie jeszcze fajniejszy

Opublikowano Marzec 4, 2013 | przez Dżordż

instacam3

Instagram to jedna z najlepszych aplikacji na świecie. Dzięki niej fotograficzne beztalencia mogą hurtowo robić ładne zdjęcia, a pasztet chociaż na fotce ma szanse wyglądać jak miss świata.

Nie mam zajebistego oka do robienia zdjęć. Nie umiem korzystając z normalnego sprzętu cyknąć takiej foty, żeby ludzie mówili „wow, aleś to przyuważył”.

Takich ludzi jak ja są setki, jeśli nie tysiące. Instagram jest dla nich wybawieniem: nawet jeśli zrobią kiepskie zdjęcie, to dzięki wielu opcjom tej aplikacji są w stanie je zajebiście podrasować. Tak, że po wrzuceniu na fejsa znajomi będą je masowo lajkować.

Od przyszłego roku na rynek wejdzie coś, co sprawi, że jeszcze bardziej pokochamy Instagram. Zabawka nazywa się Insta-Cam. Wygląda bardzo ładnie, oldschoolowo, jak nowoczesny Polaroid:  możecie zobaczyć ją na fotce powyżej.

Insta-Cam strzela zdjęcia w naszej ulubionej aplikacji, ale ma jedną, dużą przewagę nad telefonem – jest w stanie je wydrukować po kilku sekundach od zrobienia.

Jeśli nie masz dobrej drukarki do komputera, jeżeli zbierasz albumy ze zdjęciami ponieważ jesteś staromodny, a poza tym boisz się, że twardy dysk komputera kiedyś się zepsuje i stracisz cenne pamiątki, Insta-Cam to zabawka dla ciebie.

Na razie nie wiadomo jeszcze, ile ten gadżet będzie kosztował. Nieznany jest też jego ostateczny wygląd: to, co widzimy na fotce, może w końcowej wersji prezentować się odrobinę inaczej.

 

 

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑