Iron Majdan. Przegląd najlepszych lasek Radka Majdana

Opublikowano Luty 10, 2014 | przez MB

majdan

Niby dresu dobrać nie potrafi, niby szlaja się po Warsaw Shore, a jednak dobrze wyrwać umie. Nie jest już piłkarzem, próbuje sił w modzie, próbuje w przemyśle perfumeryjnym, nawet książkę napisał, ale nic nie wychodzi mu tak dobrze jak koszenie dup.

Można sobie z Radka Majdana kpić, można śmiać się z jego fryzury, można Radka Majdana nawet nie lubić, ale jedno trzeba mu przyznać – ma chłopak talent. Takich towarów nie kosi nawet Tom Cruise.

Żony

sylwia majdan

Pierwsza żona, Sylwia Majdan. Absolutnie hot, bez dwóch zdań. Szprycha jakich mało. Powab, czar, talia osy, kocie oczy. W dodatku projektantka mody po ASP i ekonomii. Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej 1998. Trafiło się jak ślepej kurze ziarno.

doda

Druga i jak do tej pory ostatnia żona Radzia na papierze była dla niego stworzona. Ich związek swego czasu doceniła nawet Karolina Korwin Piotrowska. On piłkarz (wówczas jeszcze aktywny zawodowo), ona gwiazda muzyki. On boski żigolo, ona diamond bitch. Oboje z parciem na szkło, oboje ceniący sobie blichtr, blask i seks w toalecie. Miłość od pierwszego wejrzenia, motyle w brzuchu, dziary na dupie. Radek i Doda razem byli jak ludzie ze złota, jakby ich Michał Anioł dłutem haratał. Kto by pomyślał, że dojdzie do takiej chryi? Że przestaną się do siebie odzywać, że błotem zaczną się obrzucać. Uczucie pękło jak mydlana bańka.

„Nie warto walczyć o to, co już było / wspomnienia niewolnikiem nie bądź już / coś się skończyło nie bez powodu.” [Doda, „Rany”]

Kobiety przelotne

prus

Aktorka Anna Prus, pierwsza klasa. Kobieta piękna i wykształcona. Absolwentka animacji kultury i stosunków międzynarodowych. Ponadto studium teatralne w Zielonej Górze, studio aktorskie w Krakowie, warsztaty filmowe w Berlinie. Za rolę w „Wojnie polsko-ruskiej” nominowana do Złotej Kaczki. W stowarzyszeniu „Jeden Świat” działa na rzecz globalnego pokoju. Wydawałoby się, że dla Radka za wysokie progi, a jednak. Nie dość, że mądra to jeszcze koniec końców okazało się, że Prus wcale taką grzeczną absolwentką nie jest. Napić się lubi, do klubu pójść, zapalić co nieco, wciągnąć, wstrzyknąć. Ideał.

janach

Izabelę Janachowską, która do tej pory pozostaje jedną z najbardziej ponętnych tancerek „Tańca z gwiazdami”, ciągał za to po parkiecie. Jak burą sukę. Wysoka, smukła blondyna o oczach ciemnych jak Balotelli. Kto ją przygarnął pod swoje muskularne ramiona? Oczywiście, że Radek. Jak napisał Fakt, „Majdan zakochał się po uszy”. Nawet mamie przedstawił. Zaangażował też do spotu. I to jakiego! Dla Janachowskiej każdy z was z wywieszonym jęzorem mógłby bez wahania zostać Majdanem. A później być puszczonym kantem dla brzydkiego jak spodnie z C&A milionera.

krawiec

Katarzyna Krawiec – 90-60-90.

Urodziny YakuMama Film

Agnieszka Orzechowska pewnie może pochwalić się podobnymi wymiarami. Polska Angelina Jolie, roznegliżowana celebrytka o wargach stworzonych (przez chirurga plastycznego) do tego, by dawać Majdanowi rozkosz. O formie intelektualnej porównywalnej z ostatnimi występami Radka w Polonii Warszawa. Prawdopodobnie najbardziej nieczysta z partnerek naszego bohatera. I jedyna, która nie była zadowolona ze sprawności seksualnej naczelnego ogiera RP.

rozenek

Bez wątpliwości najczystszą towarzyszką życia playboya jest Małgorzata Rozenek. Radek ewidentnie szuka stabilizacji. Z nieopierzonych młódek i perwersyjnych bestii scenicznych przeskoczył na dojrzałe kobiety po przejściach. Najwyraźniej ma dość swojego nieuporządkowanego emocjonalnego życia. Trafił najlepiej jak mógł. A poza tym, no, umówmy się, „Perfekcyjna Pani Domu” to jednak milf.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , , , , ,Back to Top ↑