Januszowate fotki Lecha, czyli mała wpadka byłego prezydenta

Opublikowano Luty 16, 2014 | przez ZP

lechu1

W pierwszej chwili kiedy zobaczyliśmy to zdjęcie pomyśleliśmy, że Hank Moody jakoś strasznie utył, posiwiał i się postarzał… dobra, koniec żartów bo i temat – wbrew pozorom – jest poważny.

Lech Wałęsa to prawdopodobnie najsłynniejszy z żyjących Polaków. Kojarzy go znaczne grono mieszkańców naszej planety, od sprzątaczek w Malezji począwszy po sprzedawców w Mikronezji skończywszy. Gdyby były prezydent stanął obok Agnieszki Radwańskiej, Roberta Lewandowskiego i Zbigniewa Brzezińskiego przed tysiącem losowo wybranych obcokrajowców, najpewniej to właśnie jego rozpoznałby największy procent osób.

Popularność wynikająca z dawnych czasów to nie tylko przywilej, to także odpowiedzialność. Zdaje się być oczywistym, że ktoś TAK sławny z TAKĄ przeszłością nie powinien robić pewnych rzeczy: wyzywać publicznie innych, przyjmować łapówek, nabijać się z czyjejś choroby, ale też chodzi mi tu o większe pierdoły, jak na przykład… cykanie sobie januszowych fotek, takich jak ta powyżej i te dwie:

lechu2

lechu3

Kiedy odwiedziłem dziś stronę lechwalesa.blog.pl, akurat jadłem pomidorówkę. Mamusia zawsze powtarzała, żeby nie wpierdzielać przed laptopem, nie słuchałem i teraz mam za swoje – z pół godziny wygrzebywałem ziarenka ryżu z pomiędzy przycisków klawiatury.

Swoją drogą udławienie się zupą uważam za całkowicie uzasadnione. No bo kto to słyszał, żeby człowiek tej rangi co Wałęsa robił sobie tak głupawe foty?! Rozumiem, że taki anonim jak ja mógłby oszaleć na widok zajebistej, drogie bryki i cyknąć zdjęcie, ale żeby Lechu? Litości, przecież facet nieźle zarabia, pewnie stać go na samochód tej klasy.

Jeśli uznamy obrazy z samochodem za niestosowne, to zdjęcie z plaży trzeba po prostu nazwać niesmacznym. Trzech gości z wyraźną nadwagą bez koszulek eksponuje swoje pokaźne bebzuny – no powiedzcie sami, czy to się powinno kojarzyć z kimś poważnym i szanowanym na całym świecie, czy też raczej z taksówkarzami z Rybnika, którzy chwalą się pobytem w Darłowie?

Aż chce się sparafrazować legendarny cytat Radka Matusiaka z piłkarskiego tekstu na Weszło i napisać:

Panie prezydencie…

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑