Jeśli srajtaśma, to tylko od Ewy!

Opublikowano Maj 2, 2013 | przez ZP

srajtasma

Koleżanka w ciężkim szoku. Pisze na fejsie, że papier toaletowy, który kupiła poleca… Ewa Wachowicz, miss Polski z 1992 roku. Nie dowierzam własnym oczom. Sprawdzam w necie. Fakt, coś takiego istnieje. Co za absurd!

Z reguły to jest tak: produkt X zachwala nam osoba, która jest w danej dziedzinie ekspertem. Rozumiem, że Krzysztof Hołowczyc mógłby zachęcać do kupna oleju. Adam Małysz jest w stanie polecać narty. A Tomasz Kot miałby prawo namawiać ludzi do obejrzenia jakiegoś filmu. To logiczne.

Totalnie niezrozumiałe jest natomiast, dlaczego akurat Ewa Wachowicz robi za eksperta od srajtaśmy? Czemu producent wybrał ją, a nie np. Anetę Kręglicką, Natalię Siwiec, czy Kasię Cichopek?

Zakładając, że właściciele produktu kierowali się zdobytymi laurami, powinna to być Aneta, w końcu była nie tylko miss kraju, ale i miss świata. Przyjmując, że chodziło im o urodę, Siwiec jest lepszą laską, młodszą, mniej nadgryzioną przez ząb czasu. Można też założyć, że w grę wchodzi rozpoznawalność, ale wtedy stawiałbym właśnie na Cichopek, znaną jakieś pięć razy bardziej od pani Ewy.

No ale może ja czegoś nie wiem? Może Wachowicz w skrytości pasjonuje się papierem toaletowym? Jednych fascynuje budowa mostów, inni kolekcjonują frezarki górnowrzecionowe, a ona uwielbia srajtaśmy, ot takie dziwaczne hobby.

Jest też inna opcja: kiedy Ewa startowała na misskę, musiała czuć duży stres. A ten jak wiadomo wiąże się z częstymi wizytami w kiblu. Trening czyni mistrza, więc może podczas posiedzeń na klopie, tego wielogodzinnego, żmudnego dumania, stała się tzw. ekspertem od papieru?

Ewentualnie sprawę można rozpatrzyć jeszcze z jednej strony: Wachowicz przez jakiś czas działała przy polskiej polityce, która – jak powszechnie wiadomo – prezentuje raczej gówniany poziom. Lata doświadczeń w tej dziedzinie rzeczywiście mogły zrobić z niej znawcę w temacie tego przyjemnego materiału, którym pocieramy zadki po wyprodukowaniu popularnej „dwójki”.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑