Jesteś brzydalem i lubisz się napić? Być może jest dla ciebie nadzieja

Opublikowano Maj 5, 2015 | przez lucky bastard

glowna

Któż nie chciałby kuracji wypiękniająco-odmładzającej, która polegałaby na siedzeniu i robieniu kolejnych piwek? Mecz w tv i browar, zakrapiane spotkanie przy grillu, alkowieczór na mieście, a rano niezmiennie zamiast kaca budzisz się piękniejszy. Marzenie?

Owszem, doskonale wiemy jak alkohol potrafi wszystko – z płcią przeciwną na czele – uestetycznić, jednak zwykle dzieje się to w trakcie konsumpcji. Nagle, po którymś głębszym, każda dziewczyna kusi jak Salma Hayek w „Od zmierzchu do świtu”, lub też w wersji dla pań: każdy oblech staje się wierną kopią Antonio Banderasa. Ale producenci piwa „Precious” upierają się, że ich browar działa bardziej dosłownie, bezpośrednio. Regularne stosowanie wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę, generalnie czyni efektowniejszym pod niemal każdym względem. Cudowna receptura, którą można się nawalić za przystępną cenę, to jest to, żyć nie umierać!

1 (1)

Oczywiście, jak zwykle bywa w takich przypadkach, piwo to ma specjalny składnik, który gwarantuje tak magiczne działanie. Chodzi o dwa gramy kolagenu, który znajdziemy w każdej puszce. Skąd pomysł na taki dodatek? Cóż, po prostu moda. W Japonii aktualnie panuje szał na punkcie produktów spożywczych posiadających kolagen; Świetnie sprzedają się odżywki, napoje proteinowe, nawet restauracje serwują chętnie dania naturalnie zawierające ten składnik i dobrze na tym wychodzą (to choćby skóry kur w wersji ekonomicznej, ale także rekinia płetwa w wersji dla stabilniejszych finansowo). Piwo z kolagenem to tylko naturalna konsekwencja, prędzej czy później musiało się pojawić. Chodzi o zbyt dużą kasę, by przegapić okazję.

Marketingowcy piwa „Precious” jadą naprawdę po bandzie. Tagiem reklamowym uczynili hasło „Facet umie poznać czy kobieta bierze kolagen czy nie” (produkty z dodatkiem kolagenu są szczególnie popularne wśród pań), tak jakby naturalne piękno było już dawno passe i generalnie jak się nie szprycujesz, to nie jesteś atrakcyjna/y. Pranie mózgu w czystej postaci, ale hej – ludzie to piją. Mimo negatywnych opinii ekspertów medycznych, którzy twierdzą, że to nic nie da, dają się nabrać.

Czekamy aż ten patent wykorzysta któraś z polskich marek.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑