Kanada, czyli analna stolica świata

Opublikowano Sierpień 3, 2014 | przez ZP

canada-shirt-fail

Niemcy lubią chwalić się światu swoją pracowitością. Rosjanie szpanują tym, ile mogą wypić. Szwedzi uważają się za naród wyjątkowo odporny na mrozy. Co kraj, to powód do dumy. Kanadyjczycy nie chcieli być gorsi od reszty świata, dlatego też znaleźli coś, w czym ich zdaniem są najlepsi. Mieszkańcy tego sympatycznego państwa kreują się na… analną stolicę świata.

Nie wiemy, kto zapoczątkował tę modę. Czy był to jakiś pijany gościu na imprezie, czy też znużony sesją student, który zapatrzył się na flagę swojego państwa i napis nad nią. Nieważne, istotne jest co innego – jakiś mistrz zauważył, że z wyrazu „Canada” można wyodrębnić słowo „anal” w taki sposób, w jaki jest to pokazane na zdjęciu powyżej. Informacja ta wywołała pośród Kanadyjczyków szaleństwo porównywalne do tego, jakie wzbudzał u nich w latach 90. słynny rodak – Brian Adams. Kto żyw, zaczął sobie robić „analne” fotki. Popatrzcie:

canada-shirt-fail-3

canada-shirt-fail-2

canada-shirt-fail-4

canada-shirt-fail-1

Chcielibyśmy to jakoś sensownie skomentować, ale nic mądrego nie przychodzi nam do głowy. Poziom szaleństwa Kanadyjczyków po prostu nas przerósł. Może napiszemy tylko tyle: dobrze, że nie robią tych analnych fotek uprawiając jednocześnie takiż seks. To byłby hardcore większy nawet od ich słynnej Królewskiej Konnej Policji.

Komentarze


Tagi: , , , , ,Back to Top ↑