Kim Dzong Un na jednorożcu i śmierć Hitlerowi. Nadchodzą dwie gry, w które musimy zagrać

Opublikowano Maj 23, 2014 | przez MB

kimkimkim

W dobie Internetu zwyrodniali dyktatorzy stanowią jedną z ulubionych pożywek dla użytkowników. Stalin a la Elvis, Hitler w poszukiwaniu techno, Kim Dzong Un jako bohater memów, a ostatnio Putin i Łukaszenka, których sieć piętnuje na całego. Na swój sposób do najsłynniejszych tyranów w tym roku dobiorą się także twórcy… gier komputerowych.

„Jest rok 1942. Adolf Hitler, wódz III Rzeszy, oznaczony przez Aliantów kryptonimem „Szary Wilk” wizytuje twierdzę Tobruk. Towarzyszy mu jeden z sobowtórów. Sztab operacji specjalnych wietrzy okazję. Śmierć Führera może błyskawicznie odmienić losy wojny.

Rozegraj tę śmiertelnie niebezpieczną misję. Ścieżką po zakamarkach i dachach Tobruku, podstępem i skrycie, dotrzyj na upatrzone stanowisko strzeleckie. Poskładaj wskazówki i oddaj jeden, kluczowy dla losów wojny strzał. To, czy odróżnisz prawdziwy cel od przynęty zależy tylko od Twojej przebiegłości.”

Twórcy gry „Sniper Elite III: Afrika” nie patyczkują się i w powyższy sposób zapowiadają dodatek „Polowanie na Szarego Wilka”. Dzięki niemu… zabijemy Hitlera.

hitler

– Kurwa, wreszcie!

Na tę grę czekał cały świat. W końcu skurwiel dostanie za swoje i odwali kitę. Produkt Techlandu błyskawicznie powinien obiec glob, powinny być organizowane turnieje i zawody w zabijanie Führera oraz pochody uliczne. Tego spodziewamy się zaraz po premierze. Dla pierwszego gracza, który ustrzeli łeb wodza III Rzeszy, powinna zostać przewidziana specjalna nagroda: weekend w spa, seks z Jessicą Albą albo złota karta członkowska prestiżowego klubu golfowego.

Póki co, więcej szczegółów nie podano, dlatego obejrzyjcie trailer zapowiadający śmierć Hitlera:

 

Nieco więcej można za to napisać o najnowszej produkcji Moneyhorse LLC z Atlanty. Na koniec 2014 zapowiadana jest premiera „Glorious Leader!”, gry, w której gracz wcieli się w szalonego Kim Dzong Una, przywódcę Korei Północnej.

Rozgrywka składać się ma z siedmiu poziomów, na każdym z nich Kim walczy z amerykańskimi żołnierzami, a całej jatce towarzyszy muzyka inspirowana klasycznymi platformówkami. W tle na gracza czekają takie niespodzianki jak ogromny pomnik wodza, tonąca Statua Wolności i palące się amerykańskie flagi. Wśród wielu atrakcji tytułu mają znaleźć się jednorożec oraz delfin, na których Kim często będzie się poruszał.

Uwadze sarkastycznych twórców gry nie umknęła oczywiście znajomość przywódcy ze słynnym koszykarzem Dennisem Rodmanem. Zawodnik najmocniejszego składu Chicago Bulls został przedstawiony, jak na Koreę Północną przystało, z karabinem w dłoni.

Brzmi jak najlepsza rozrywka na świecie i największa szydera z szaleństwa Kim Dzong Una. Jesteśmy zachwyceni pomysłowością programistów z Atlanty.

Zapraszamy do obejrzenia trailera, który zdobył nas absolutnie:

 

Za obie gry mocno trzymamy kciuki i żałujemy, że na zajęciach z technologii informacyjnej wszystkie zadania kopiowaliśmy od starszych kolegów. Inaczej na pewno robilibyśmy wyłącznie takie perełki.

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑