Kobieto, upoluj seksownego rolnika!

Opublikowano Maj 13, 2014 | przez ZP

rolnik

Telewizja Polska właśnie weszła na wyższy poziom abstrakcji. W jej ramówce lada dzień pojawi się program, który docelowo ma przebić popularnością „Klan”, „Teleexpress”, a nawet Piotra Kraśkę. Będzie to reality-show, w którym… rolnicy poszukają dla siebie żon.

Zerowy odcinek produkcji TVP 1 pokaże już w środę. Poznamy w nim sympatycznych farmerów, którzy marzą o miłości swojego życia. Nie wiemy tego na pewno, ale są to ponoć przystojni, elokwentni mężczyźni, którzy od zmierzchu do świtu zasuwają w polu, a mimo to wieczorem starcza im sił na czytanie Dostojewskiego przy szklaneczce czegoś zdrowego, przeważnie zielonej herbaty.

Zdziwieni? Niepotrzebnie. Albowiem współczesny rolnik to nie jest zakapior rodem z „Samych swoich”. Współczesny rolnik nie wali cichaczem wódy z gwinta w stodole, nie pachnie potem tylko perfumami Diora, nie ubiera się w gumofilce, ponieważ zakłada na swojego wypielęgnowane stopy wyłącznie pantofle znanych marek. Współczesny rolnik nie chodzi również z brzuchem, który ociera się o ziemię, zupełnie jak u kotki w ciąży, nie, on ma sześciopak – na klacie, a nie w lodówce.

Jeśli tych kilka zdań opisu polskiego chłopa przekonało Was, drogie panie, do zainteresowania się tą grupą społeczną, odpalcie jutro o 20.25 jedynkę i jazda, wybierzcie sobie kandydata, który zmieni nudne w życie w szalony rollercoaster. Jak już zachwycicie się konkretnym rolnikiem, napiszcie do telewizji. Ludzie z Woronicza będą niecierpliwie czekać na te listy. Autorki najciekawszych zostaną zaproszone do udziału w programie!

Premiera już jesienią, tak więc na początku wakacji możecie jeszcze wyszaleć się w ramionach przypadkowych przystojniaków, poznanych w klubach i na plażach całej Europy, potem trzeba będzie się skupić na TVP 1. A tam wiadomo, randki, rozmowy o miłości, a docelowo stabilizacja z rolniczym ideałem, którego liczne hektary uczynią z was prawdziwe panie na włościach.

Żyć, nie umierać.

PS. Ponoć jeśli program z rolnikami się przyjmie, TVP zamierza zrobić kolejne serie: z pielęgniarzami, ochroniarzami z marketów oraz marynarzami. Super!

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑