Drogie kobiety, mężczyźni starają się bardziej niż myślicie!

Opublikowano Marzec 31, 2014 | przez MB

znudzony

Najłatwiej jest mówić, że faceci to nieczułe dranie, którym nie chce się choć trochę postarać. Kobiety zbyt łatwo ulegają pozorom. Widzą mecze, piwska z kumplami, pornografię schowaną pod łóżkiem, wyjazdy na ryby, majsterkowanie w samotności i SMS-y, na które nigdy nie dostały odpowiedzi. Najprościej mówiąc: uważają, że mężczyźni mają je w dupie i już. Prawda jest jednak taka, że faceci robią te wszystkie rzeczy tylko dlatego, bo od starania się są zwyczajnie zmęczeni. Kobiety zaś nie próbują zauważyć tego co niedostrzegalne. Oto 6 rzeczy, których pewnie nie zauważacie.

1. Zmiana nawyków żywieniowych

Wiem, niejednokrotnie pisałem o tym, że faceci nie powinni dawać manipulować sobą w ten sposób i podtrzymuję tę tezę, w każdym stadzie jednak znajdzie się jakaś czarna owca, która raz na jakiś czas przełknie rukolę, wyłącznie po to, by uszczęśliwić partnerkę. A zielenina nie wchodzi gładko jak mielony. Zdrowe odżywianie kosztuje mężczyzn… wiele zdrowia.

2. Wysłuchiwanie nieustannego narzekania

Największa katorga, na jaką populacja mężczyzn godzi się z własnej woli. W imię zasady „pogada, pogada i przestanie”. Kobiety lubią dużo truć, marudzić i zrzędzić, to przynosi im radość i poczucie spełnienia. Więc mężczyźni słuchają, a raczej słyszą, udają zainteresowanie i przejęcie. No a z drugiej strony, co mają zrobić? Uderzyć, zabić? Nie wypada.

3. Przymykanie oka na kolejne spóźnienia

Notoryczne przychodzenie godzinę po czasie to rzecz, do której normalny facet za nic w świecie nie przywyknie. To nie jest tak, że sobie pochodzi po galerii handlowej, zje tosta albo pogra na komórce i wszystko jest ok. To siedzi w środku. Rodząca się z każdą minutą czysta nienawiść do własnej dziewczyny, która po raz kolejny przychodzi za późno i dziesiąty raz pisze, że będzie za pięć minut. Wyobrażacie sobie, dziewczyny, z jak wielkim trudem przychodzi waszym facetom słodki buziak na dzień dobry albo błyskotliwy komplement?

Usta mówią:

– Witaj, Kotku, wyglądasz zachwycająco.

Dusza krzyczy:

– Oddaj mi godzinę życia, Szmato.

4. Obserwacja procesu wyboru kreacji

Krótko mówiąc, chuj strzela każdego. Pięta achillesowa anatomii męskiej cierpliwości. Nawet najlepszym puszczają nerwy, co mężczyźni okazują najczęściej poprzez zniecierpliwienie, zachęcanie do założenia nawet najbrzydszej kiecki, przewracanie oczami, przestępowanie z nogi na nogę oraz ponaglanie. Lecz to i tak kropla w morzu tego, co mogłoby się wydarzyć, gdyby się nie starali.

5. Chodzenie na spotkania z męczącymi znajomymi

Dziewczyny, wiecie dlaczego partnerzy tak często zalewają się w trupa na imprezach z waszymi znajomymi? Bo ich zwyczajnie, kurwa, nie lubią. A chodzą żeby sprawić kobiecie przyjemność. Bo kobieta lubi się pochwalić nowym chłopakiem, lubi mieć przy sobie opiekuna, chce byś często adorowana, najlepiej kiedy chłopak jest mega przystojny, wtedy koleżankom szczena opada – bezcenne. Partnerka czuje się pewnie, bryluje w towarzystwie a przy okazji wie, że jej facet nie szlaja się tam, gdzie nie powinien. Ten z kolei musi znosić gadki o niczym, wymuszoną kurtuazję ze strony znajomych dziewczyny i czuć się jak piąte koło u wozu. Najchętniej poszedłby w diabły, ale potem przypomina sobie, że przecież jest zakochany.

6. Uczestniczenie w niezręcznych spotkaniach rodzinnych

Takie okazje to balansowanie na krawędzi, tykająca bomba zegarowa i dom strachów. W teorii to przyjemne wyróżnienie oznaczające akceptację i wyraz szacunku. W praktyce – uważne dobieranie słów, kontrolowanie każdego ruchu, zwracanie uwagi na zwyczaje panujące w domu i przyłapywanie się na kolejnych gafach. Brzmi niewinnie, ale wszyscy mężczyźni mają poczucie znajdowania się pod ciągłą obserwacją i podlegania ocenia. Trochę jak „Taniec z gwiazdami” tylko bez potulnej Beaty Tyszkiewicz i pociesznego Zbyszka. Zamiast nich w jury zasiadają rodzice dziewczyny, którzy za jeden błąd są gotowi rzucić się do gardeł gachów swoich córek. Trzeba mieć nerwy ze stali, żeby to przetrzymać. I serce (bijące tylko dla was!) większe od penisa Rona Jeremy’ego.

Komentarze


Tagi: , , , , , , , ,Back to Top ↑