Koniec świata: Upton zdradza, że nie znosi swoich piersi

Opublikowano Kwiecień 14, 2014 | przez ZP

upton2

Niewiele jest na tym świecie kobiet, które jarają nas bardziej od Kate Upton. Piękna buźka, jędrne ciałko, gigantyczne cyce – tak, ta laska to nasz ideał. Oddalibyśmy ostatniego drinka w Enklawie, żeby tylko móc chociaż na dwadzieścia sekund włożyć twarz między jej piersi. Piersi, których – jak się okazuje – Amerykanka… nienawidzi.

Ta wiadomość kompletnie nas zszokowała. Poczuliśmy się tak, jakby Cristiano Ronaldo nagle powiedział, że nie trawi piłki nożnej. Albo Bono z U2 stwierdził, że nie ma nic gorszego niż śpiewanie.

Co takiego powiedziała Kate?

– Każdego dnia marzę, żeby mieć mniejsze piersi. Życie byłoby wtedy o tyle łatwiejsze. W moich oczach perfekcyjną figurę ma Cameron Diaz. Chciałabym tak wyglądać.

Hm, rozumiemy, że te olbrzymie/dorodne/piękne/jędrne cyce są dla Upton ciężarem, i to dosłownie. Wlokąc je ze sobą musi czuć się nawet gorzej niż Dzwonnik z Notre Dame, który wszędzie tam gdzie szedł zabierał tego ohydnego garba na plecach.

Kate na pewno nie jest łatwo, ale drogi Boże, dziewczyno, nie możesz tak narzekać! Twoje bimbałki to coś więcej niż zwykłe piersi, to narodowy skarb Ameryki. Dlatego nie masz prawa publicznie psioczyć na te dzieła sztuki!

Czy ktoś słyszał, żeby Francuzi jechali po Wieży Eiffla? Albo Włosi po Koloseum? Nie, ponieważ mieszkańcy tych krajów wiedzą, że nie mogą obrażać tego, co jest im tak bliskie. Oczywiście, oni nie są z dziedzictwem swoich krajów tak złączeni, jak Upton ze swoimi piersiami, to niezaprzeczalny fakt. Faktem jest też niestety to, że Amerykanka rozważa ZMNIEJSZENIE BIUSTU.

Gdyby rzeczywiście do tego doszło, USA na pewno zaleje fala samobójstw. Ba, także w krajach zaprzyjaźnionych, jak Polska, mogłoby być nieciekawie. Nie szukając daleko: w naszych skromnych progach nie brakuje wyznawców cycek KU. Taki cebulak już zadeklarował, że jeśli Upton coś z nimi zrobi, on także… zrobi coś  sobie. Chłop przesadza? Nie sądzimy, piersi Kate to poezja, zresztą popatrzcie sami:

upton3

upton4

Komentarze


Tagi: , , , , , , ,Back to Top ↑