Koszulka wyszczuplająca dla mężczyzn: zbrodnia na sobie samym

Opublikowano Styczeń 7, 2013 | przez Redakcja

wizualne-wyszczuplenie

Nie powiem, żebym się kiedyś czuł oszukany przez kobietę w push-upach. Z wielkością i kształtem piersi raczej nie da się nic radykalnie – i naturalnie – zrobić. Nie mam więc z tym problemu: takie reguły gry, historia, kobiece prawo.

Zupełnie inne poglądy mam na to, co zobaczyłem przed chwilą, a co pokazuję powyżej: jak się okazuje, w sprzedaży są koszulki dla mężczyzn, „wizualnie wyszczuplające” grube brzuchy.

Ja pier do lę. Poważnie?

Wizualnie wyszczuplające, czyli spinające jak damski gorset. Dobrze rozumiem? Kompresujące bęben jakąś gumką, żeby lud myślał, że go nie ma.  Są też pola materiału imitujące sześciopak, prawdopodobnie na okazję prezentacji domniemanej rzeźby w sytuacji sypialnianej. Nirvana!

Słodziutkie. Mam nadzieję, że teraz kogoś obrażę: gość, kupujący to zamiast ruszyć tyłek i zrzucić te parę kilo w pół roku* powinien być pośmiewiskiem wszystkich, którzy go w tym nakryją. Gość z większą nadwagą, który myśli, że to coś da, także.

Wprowadzam zakaz używania tego gówna. Jeśli to się przyjmie, następne będą bokserki z piankowym wypełnieniem na jajach.

*Nie wierzę, że to skutecznie maskuje więcej, niż parę kilogramów, czyli klientem byliby ludzie, dla których likwidacja brzucha to kwestia kilku miesięcy ruchu i regularnego jedzenia dobrych dla zdrowia rzeczy.

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑