Królowa jest tylko jedna – Teresa Werner!

Opublikowano Czerwiec 24, 2014 | przez ZP

teresa

Pośród setek tweetów w mniej lub bardziej ciekawy sposób opisujących mundial, niespodziewanie pojawił się  na mojej ścianie także jeden niesportowy. Zwróciłem na niego uwagę, ponieważ bohaterką była dama ze zdjęcia powyżej. Znajomy dał foto zapowiadające jej koncert, a przy okazji napisał, że nie ma pojęcia kto to. Też nie wiedziałem, dlatego poczytałem trochę o Teresie Werner, bo tak nazywa się ta zmysłowa kobieta.

Kilka minut spędzonych na jej stronie internetowej i już, człowiek wyłapał pare prawdziwych perełek. Najlepsze z nich:

 „Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. ” Tak, zdecydowanie. Właśnie zrobiłem małą sondę na facebooku, na dziesięciu spytanych o panią Teresę znajomych, dziesięciu, a jakże by inaczej, ją kojarzyło.

 „Królowa jest tylko jedna!” – tu też się zgadzam bez większego ale.  Doda, Justyna Steczkowska, Kayah – wszystkie one mogą czyścić Werner buty.

„Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. ” – wow, robi piorunujące wrażenie. Gdybym jakimś cudem dobił się kiedyś na antenę radia Piekary, mógłbym już kończyć swoją przygodę z dziennikarstwem. I tak nic lepszego potem by mnie nie spotkało, więc nie byłoby sensu jej kontynuować.

Ze strony Werner można się też dowiedzieć, że „zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała”, „Kocham swoje morze”. Czytam te zdanie, patrzę raz jeszcze na zdjęcie sympatycznej Teresy i dochodzę do wniosku, że przygodę z jej twórczością rozpocznę od piosenki o pobudzającym moją wyobraźnię tytule „Dałabym Ci dała”. Oto ona:

 

Szczerze to spodziewałem się trochę ostrzejszej jazdy. Liczyłem, że Teresa zachwyci swoimi piersiami, którymi na przykład – na wzór amerykańskich teledysków – będzie myć okna jakichś wyczesanych gablot. Niestety, zamiast hardcoru widzę jak ta bogini seksu, ten MILF roku 2014, zabiera się do sprawy jak prawiczek do pierwszego razu, czyli grzecznie pyta się słuchacza czy chciałby od niej całusa.

Tereniu, oczywiście, że tak! Tak, tak, tak, po stokroć tak! Przy tej okazji zdradzę ci, że mam ochotę na dużo więcej niż buziaka, w ciemno zgadzam się na tzw. full opcję. Nie musisz już chować tego co najpiękniejsze, spokojnie możesz mi to najpierw pokazać, a potem ofiarować.

werner2

Jeżeli podobnie jak ja poczuliście miętę do ponętnej Teresy, jeżeli też macie zamiar podczas jednego z jej koncertów spróbować ją wyrwać, poniżej rzucam rozkład jazdy Werner na 2014:

http://teresawerner.pl/koncerty.html

PS. Ja zaklepuję sobie 12 lipca i Legionowo, wtedy Werner będzie najbliżej mnie, zamierzam z tego skorzystać. Założę najlepszy, niedzielny garnitur, wypastuję buty, kto wie, może nawet użyję dezodorantu. Zrobię to wszystko tylko w jednym celu – by zdobyć serce, a potem ciało (niekoniecznie w tej kolejności) królowej polskiej sceny rozrywkowej.

Komentarze


Tagi: , , ,Back to Top ↑