Krótka wiadomość dla hejterów obrażających Owsiaka: jesteście debilami

Opublikowano Styczeń 15, 2014 | przez ZP

owsiak

Najgorszy w kraju złodziej. Hochsztapler, który myśli tylko o tym, jak się nachapać. Malwersant mający na swoim sumieniu wiele grzeszków, o których jeszcze nie wiemy. Być może nawet trzyma w piwnicy jakąś córkę i robi z nią bara-bara?!

Gdybym traktował na poważnie słowa tysięcy internetowych hejterów, miałbym mniej więcej taki obraz Jerzego Owsiaka. Człowieka o sercu pojemniejszym niż płuca pływaka Michaela Phelpsa, który w ostatnich dniach został zaatakowany przez wielu idiotów, podających w wątpliwość jego uczciwość. Czytam te wszystkie obelgi pod adresem jednego z największych społeczników naszych czasów i robi mi się niedobrze. Chce mi się rzygać z jednego powodu: że w mojej ojczyźnie żyje aż tylu kretynów. Ludzi nieutalentowanych, leniwych, sfrustrowanych i smutnych, dla którą jedyną radością życia jest przypierdolić za pośrednictwem sieci komuś znanemu. Obojętnie komu, bylebym mógł się wyżyć.

Lech Wałęsa? Wiadomo – zdrajca narodu, cichy przyjaciel komuny. Papież Jan Paweł II? Propagator pedofilii, przymykający oko na grzeszki księży. Agnieszka Radwańska? Zadufana w sobie, bogata małolata, która publicznie na zdjęciach pokazuje dupę.

Taki mniej więcej jest tok „myślenia” internetowego hejtera. Cudzysłów nie jest tu przypadkowy – te osobniki ciężko podejrzewać o jakiekolwiek IQ. Siedzi to przed komputerem, żre czipsy, popija piwko, beka, co jakiś czas zmasturbuje się przy pornolu, a jak już dojdzie, to zaczyna odwiedzać różne fora. I napierdalać w kogo popadnie.

Nie godzę się na takie traktowanie ikon polskiego społeczeństwa! Szczególnie, że mamy ich coraz mniej – w XXI wieku odeszło wiele wybitnych postaci i nie widzę jakichś specjalnych tłumów, które mogłyby je zastąpić. Dlatego apeluję o to, żeby szanować takich ludzi jak Jurek Owsiak. Ludzi gotowych do poświęceń dla innych 24h, dla których celem życia jest pomaganie.

Drogi Internetowy Zjebie! Zanim kolejny raz naobrażasz swoimi obrzydliwymi paluchami kogoś, kto odniósł sukces, dwa razy się nad sobą zastanów. Mocno. Wnikliwie. Zadaj sobie również te pytania: co zrobiłem dla innych? Co mi się w życiu udało?

Obawiam się, że odpowiedź na oba brzmi „nic”.

Prawda jest taka, że wyszło ci jedno: jeszcze przed narodzinami byłeś najszybszym plemnikiem w wielkim wyścigu. Po nich nastąpiło pasmo porażek. Największą, najbardziej żenującą z nich jest regularne, anonimowe obrażanie ludzi starających zmienić się ten popieprzony świat na lepsze.

PS. Podaję link do doskonałego tekstu, opisującego wszystkie „malwersacje” Owsiaka i jego ludzi:

http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/

 

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑