Świat usłyszał wreszcie o futbolu australijskim. Wszystko dzięki… striptizowi

Opublikowano Październik 1, 2014 | przez ZP

BytUVqSCMAAuJTc

Niewiele sportów na tym świecie jest nam równie obojętnych co futbol australijski. Dyscyplina ta wzbudzała dotychczas w redaktorach Wyszło mniej więcej takie emocje, jak Jolanta Pieńkowska w widzach Dzień Dobry TVN. Nie przypuszczaliśmy, że kiedyś będziemy się nią ekscytować. A jednak, poczuliśmy radosne podniecenie! I to wcale nie dlatego, że zdenerwowany członek jednej drużyny pierdyknął zawodnika drugiej w łeb. Nic z tych rzeczy, nie chodzi o przemoc a o… dupę.


Laska nazywa się Heather McCartney, jest 26-letnią Szkotką, która z jakiegoś powodu znalazła się w Melbourne. Nie wiadomo dlaczego, ale uznała, że w tym pięknym mieście nie ma nic ciekawszego do roboty niż pójście na mecz futbolu australijskiego, w którym grały znane i lubiane na całym świecie zespoły Hawthorn Hawks i Sydney Swans.

Heather okazała się zapaloną fanką tych pierwszych, dlatego ich wysokie zwycięstwo odebrało dziewczynie rozum. Skakała i tańczyła na loży VIP, ale w pewnym momencie uznała, że sukces ulubieńców trzeba jednak pocelebrować spektakularniej. Niewiele myśląc zdjęła więc ciuchy i pokazała swoje atuty – zgrabne ciało i konkretne cycki.

Szczerze? Najstarsi bywalcy meczów w Melbourne nie pamiętają takiego szaleństwa. Dziewczyna doprowadziła zapewne do błyskawicznego wzwodu pół trybuny, na której zasiadali ważni goście. Panowie okazali jednak klasę – żaden z nich na fali entuzjazmu nie próbował stukać napalonej modeleczki, która za swój wyczyn zapłaci frytki – ukarano ją mandatem w wysokości 160 funtów. To doprawdy drobne przy tym, ile McCartney zarobi teraz na rozgłosie, jaki zapewniło jej spontaniczne rozebranie się. O lasce mówi teraz cały świat, nowe kontrakty reklamowe i występy w telewizyjnych talk show są więc pewnie kwestią niedługiego czasu.

A jak tłumaczy swój wyczyn Heather?

– Chyba nieco odleciałam przez darmowy alkohol – przyznała w rozmowie z „Herald Sun”.

Jeśli czytają nas bywalcy vipowskich lóż na polskich stadionach, mamy do was przesłanie: serwujcie pięknym laskom hojnie procenty, a nóż widelec któraś z nich pójdzie w ślady Szkotki. Byłaby to świetna sprawa, nic tak nie ożywi nudnego meczu – np. na stadionie Piasta – jak zgrabna, goła dupa.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑