Kryzys Wieku Średniego – znakomity komiks dla facetów

Opublikowano Sierpień 12, 2013 | przez Gofrey

kiedys

Co prawda my jesteśmy jeszcze piękni, młodzi, pełni ambicji, perspektyw i wiary w siebie, ale nasi nieco starsi koledzy powoli wkraczają w ten etap. Zresztą, czy naprawdę trzeba dojeżdżać do czterdziestki, by czuć doskonale klimat „Kryzysu Wieku Średniego”?

Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego też staliśmy się regularnymi gośćmi na stronie http://kryzyswieku.blogspot.com/, na której znajdują się grafiki/komiksy/obrazki przedstawiające wkraczających w krytyczny moment dojrzewania mężczyzn i ich – zdaje się – typowe problemy.

Niespełnione marzenia, wątpliwości, świadomość utraconej młodości, mętlik w głowie, niezrealizowane plany, niemożliwe do osiągnięcia cele i inne podobne przyjemności funduje autor tego obrazkowego bloga Igor Myszkiewicz.

Wszystko to podszyte męskim, wywołującym raczej uśmiech niż paniczny śmiech humorem oraz niespotykanie przyjemną, ostrą kreską. Zasadniczo jeśli szukacie w sieci miejsca, z którego aż kipi klimatem zadymionych barów, przy których stałe grono rozmawia o minionych latach, to będzie chyba najbardziej odpowiednie. Szpagat, Sznur, Struna, Old Powróz, Hot Splot. Piątka bohaterów serii krótkich komiksów to ludzie tacy jak my… za dziesięć lat. Fajnie już dziś zobaczyć, co czeka nas w przyszłości. A może… co czeka na nas tuż za rogiem?

 

Komentarze


Tagi: , ,Back to Top ↑