Marzysz o trójkącie? To musisz przeczytać ten tekst

Opublikowano Sierpień 27, 2014 | przez ZP

threesome

Niejaki Dimo Trifonov wraz ze swoją dziewczyną postanowili znaleźć kobietę do trójkąta. Początkowy entuzjazm dla tego pomysłu wygasł kiedy okazało się, że… nie mają pojęcia gdzie takową poznać. Para, o której piszemy,  jest mało towarzyska: nie chodzi po klubach, nie pija alkoholu, nie ćpa. Nie zmienia to faktu, że chciała się zabawić.

Po tym jak minęła pierwsza frustracja Dimo postanowił… sam stworzyć miejsce, w którym będą znajdować się miłośnicy trojkącików. Trifonov kojarzył popularną aplikację Tinder, więc na jej podobieństwo stworzył coś, co nazwał 3nder. Londyńczyk powołał ją do życia na początku lipca. Pomysł chwycił: do dziś zarejestrowało się ponad 60 000 użytkowników, a ponoć w każdym tygodniu przybywa kolejnych 10 000.

Specjalnie nas to nie dziwi: w końcu lwia część społeczeństwa marzy o zabawie we trójkę. Panowie: w zdecydowanej większości o dwóch paniach, panie różnie: znamy takie, które lubią dwa baciki, ale i takie, które kręci też opcja penis plus lizing ciping. Co więcej, ze statystyk, do których dotarliśmy, wynika, że aż 20 % ziemskiej populacji brało już udział w takiej schadzce!

Nieźle, ale wróćmy do tematu 3nder: podniecony możliwością niezłej zabawy, zarejestrowałem się w tym miejscu od razu gdy przeczytałem tekst, czyli dzisiaj rano. Apka jest spoko = łatwa w obsłudze. Od razu mówisz kogo szukasz precyzując jednocześnie, czy jesteś hetero, bi czy homoseksualny.

Niestety, jak na razie w Warszawie nie wyświetlają się żadne dostępne pary. Mam jednak nadzieję, że to okres przejściowy i że za chwilę 3nder stanie się w stolicy, a może i w całej Polsce, równie popularny co Tinder. Jak na razie podbija Londyn i Nowy Jork, więc jeśli ktoś z Was planuje niebawem wycieczki w te okolice, albo po prostu mieszka w jednym z tych miast, spokojnie może wchodzić do gry.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑