Masz dość prezesów? To zaprojektuj… ich następcę

Opublikowano Kwiecień 10, 2013 | przez Dżordż

 gumki

 

Nie lubię gumek. To niewątpliwie jedno z tych zdań, które padają najczęściej z męskich ust. Bill Gates rozumie ten problem. I daje ludziom na całym świecie jasne przesłanie: skoro prezerwatywy was irytują, wymyślcie coś lepszego od nich.

Naukowcy, designerzy, a poza nimi właściwie… wszyscy mieszkańcy naszej planety mogą wziąć udział w akcji utworzonej przez Bill & Melinda Gates Foundation. Jej cel jest prosty: znalezienie nowego, wyczesanego środka antykoncepcyjnego dla panów. Czegoś, co nie będzie ograniczać przyjemności tak bardzo, jak gumka. Czegoś, co nie będzie kojarzyć się facetom równie źle, co prezerwatywa.

Swoje pomysły możecie wysyłać fundacji za pośrednictwem dostępnego w necie formularza: (http://www.grandchallenges.org/Explorations/Pages/ApplicationInstructions.aspx).

Gates i jego współpracownicy początkowo założyli, że termin zgłaszania oryginalnych inicjatyw mija siódmego maja. Ale wszystko wskazuje na to, że przedłużą go o pół roku. Co oznacza jedno: na razie nie pojawił się jeszcze kozak, który rzuciłby ich na kolana.

Drogi czytelniku Wyszło, to szansa dla Ciebie! Zastanów się nad swoją (anty)koncepcją, jest o co walczyć. Zwycięzca otrzyma od fundacji 100 tys. dolarów na pracę nad swoim projektem. A to dopiero początek zabawy – jeśli ktoś rzeczywiście opracowałby coś lepszego niż gumki, moim zdaniem z miejsca stałby się milionerem. Bogaczem, który swoim majątkiem mógłby nakryć czapką nawet… Gatesa.

Komentarze


Tagi: , , , ,Back to Top ↑